Shrap-Drakers Fishing Forum
Podbierak Dragona
#11
Też wczoraj zamówiłem wspaniałego jaxona Haha ten największy pewnie nie nadaje się zbytnio do pieszych wypraw...ale ja bardziej pod kątem pływadła kupowałem.
Odpowiedz
#12
Taki podbierak to chyba dobra rzecz. I lądowanie pewniejsze niż ręką. I nie trzeba ryby przesadnie obmacywać przy podbieraniu i uwalnianiu. I rybka zamiast skakać po trawie czy (o zgrozo!) kamieniach może spokojnie w podbieraku poczekać na przygotowanie aparatu do foto.
Chyba też sobie kupię taki.

Z tych soft-mechów, jaki rozmiar braliście? Do spinningu z brzegu, żeby nie przeszkadzał za bardzo, ale i żeby bolka albo szczupłego dało się podebrać?
Odpowiedz
#13
Po zobaczeniu zdjęcia kolegi z sąsiedniego forum, wziąłem najmniejszy. Pozwolę sobie wkleić kawałek tego zdjęcia, żeby zobrazować wielkość. To jest ten najmniejszy Oczko
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#14
To ten mój będzie gigant Haha
Do spinningu z brzegu wziąłbym PL-TRU45, do muchowania oczko mniejszy Usmiech
Odpowiedz
#15
Mam i ja Jaxona podbierak tylko wybrałem większy.Lepiej się sprawdza gdy chcę rybkę do zdjęcia potrzymać w wodzie.Z mniejszego pstrągi kilka razy mi wyskakiwały.Ciężki nie jest i nie przeszkadza w łowieniu.
Odpowiedz
#16
A ja przez taki podbierak straciłem pięknego szczupłego na zawodach.
W ogóle moim zdaniem lądowanie w ręku (przy łowieniu z brzegu) jest pewniejsze.
Pewnie odezwa się głosy sprzeciwu Oczko i dobrze, bo po to mamy forum Oczko
Wywalilem "nieszczęśnika" bo zabrał mi I miejsce Oczko
Odpowiedz
#17
Widocznie pechowy był. Ja kiedyś musiałem zostawić swój podbierak w krzakach podczas wyplyniecia na ryby bo kolega uważał ze jest właśnie pechowy. Dopiero w drodze powrotnej go zabrałem Usmiech

Ogólnie tez nie używam podbieraka. Pewnie od około 10 lat.
Odpowiedz
#18
(16-04-2014, 20:37)krokodyl napisał(a): A ja przez taki podbierak straciłem pięknego szczupłego na zawodach.
W ogóle moim zdaniem lądowanie w ręku (przy łowieniu z brzegu) jest pewniejsze.
Pewnie odezwa się głosy sprzeciwu Oczko i dobrze, bo po to mamy forum Oczko
Wywalilem "nieszczęśnika" bo zabrał mi I miejsce Oczko

Co Ty gadasz, nie wiesz chyba jak osęka chwyta Haha.
Odpowiedz
#19
Osęka chwyta ostatni raz - raz a dobrze Usmiech
Odpowiedz
#20
(16-04-2014, 20:37)krokodyl napisał(a): A ja przez taki podbierak straciłem pięknego szczupłego na zawodach.
W ogóle moim zdaniem lądowanie w ręku (przy łowieniu z brzegu) jest pewniejsze.
Pewnie odezwa się głosy sprzeciwu Oczko i dobrze, bo po to mamy forum Oczko
Wywalilem "nieszczęśnika" bo zabrał mi I miejsce Oczko
Podbierak mam ze sobą zawsze,używam przy większych rybach,lub takich którym chcę zrobić zdjęcie.Wydaje mi się,że ryby jakoś rażniej odpływają jak sobie odpoczną w obszernym podbieraku.

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [K] Podbierak bysior 0 4.366 25-09-2019, 15:58
Ostatni post: bysior
  kupię pierwszą sekcję do wędki dragona zodiak 3m 5-30 bądz coś podobnego całego kilerpulawy 0 4.691 07-09-2012, 17:41
Ostatni post: kilerpulawy


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.