Shrap-Drakers Fishing Forum
Podbierak Dragona
#1
Kupie podbierak Dragona nr.kat. 93-06-025 lub 93-06-030
W sklepach już nie ma a Dragon nie ma już w ofercie :/
Może być używany w dobrym stanie.
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#2
A myślałeś o takim?
http://www.wedkarski.com/podbieraki-siatki/4731-podbierak-classic-trout-jaxon.html

Ja mam taki i sprawuje się świetnie. Jest wąski i jak mam go na plecach o nic nie zahacza.
Siatka jest dość długa, więc z większą rybką nie powinno być problemu.

Strona sklepu przypadkowa Usmiech
Sama wędka wędkarzem nie czyni
Odpowiedz
#3
Jak nie znajdę Dragona w tej wielkości co szukam, to wezmę Jaxona soft mesh. Ten drewniany, to by mi gnaty obijał Oczko. Dragona bym chciał dlatego, że ma rączkę piankową, wygląda na bardzo lekki i co dla mnie ważne, ma obszytą obręcz.
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#4
Też zamierzam kupić podbierak, celuję właśnie w największego jaxona soft mesh (gumowana siatka) na ponton. Ciekaw tylko jestem jak z jego trwałością, ile wytrzyma... Bo jak mam po sezonie kupować następny to wolę kupić raz a dobrze Oczko
Odpowiedz
#5
Więc pozwolę sobie zacytować kolegę z sąsiedniego forum Oczko

"Jeśli moge oś podpowiedzieć, to kup sobie Jaxona (jeśli masz uczulenie na ta markę to mozna zerwać metkę ;D ;d ) kosztuje toto okolo 30zł ma gumową bezwęzłowa siatke która nie kaleczy ryb, nie wplątuje haków i co najważniejsze NIE ŚMIERDZI. Wygląda podobnie jak ten dragon, ma zawieszkę, jest megalekki i bardzo trwały. Naprawdę jest to świetny produkt. "
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#6
A więc w czym ten dragon, którego szukasz jest lepszy ? Haha
Czy masz jaxonowstręt ? ROTFL
Odpowiedz
#7
W tym co napisałem wyżej Figielek Nie mam wstrętu do jaxona. Mam trochę sprzętu tej firmy i nie narzekam Oczko
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#8
MOŻNA USUNĄĆ wątek

Zamówiłem wstrętnego jaxonaFigielek
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#9
jeszcze magnesu ci brakuje. jak coś to daj znać to razem zamówimy. @domin ma zajebiaszczy niebieski daiwy no ale drogi.
Odpowiedz
#10
Magnesik też zamówiłem i ostrzałkę do kotwiczek Cwaniak szykuje się na TAAKKKAA RYBBEE Oczko
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [K] Podbierak bysior 0 4.366 25-09-2019, 15:58
Ostatni post: bysior
  kupię pierwszą sekcję do wędki dragona zodiak 3m 5-30 bądz coś podobnego całego kilerpulawy 0 4.691 07-09-2012, 17:41
Ostatni post: kilerpulawy


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.