Shrap-Drakers Fishing Forum
Tajne Wody
@Ogrodnik coś wydaje mi się, że kojarzę tę wodę. To jest łowisko specjalne?
Pozdrawiam,
Blog Hlehle
Nie do końca , ale można tak nazwać Kwadr Bynajmniej z PZW nie ma nic wspólnego..
(18-12-2014, 10:31)ogrodnik230 napisał(a): Nie do końca , ale można tak nazwać Kwadr Bynajmniej z PZW nie ma nic wspólnego..

No to jak prywata to może Panowie podzielcie się gdzie takie "tołpygi" pływają Haha
Bysior, trzeba założyć nowy wątek...

"Tajne, prywatne wody" ROTFL
To wątek tajne wody Dokuczacz

A woda nie jest prywatna , tylko państwowa i znajduje się w mazowieckim Haha no już za dużo powiedziałem...


Dziś byłem koło 20 na pół godziny ale bez kontaktu... A wracając do tołpygi to dzień przede mną kolega wyciągnął na 104cm a jakieś 2tyg temu wyszła metrówka.. Więc niestety trochę tych "szkodników" pływa..
(18-12-2014, 22:43)ogrodnik230 napisał(a): To wątek tajne wody Dokuczacz

A woda nie jest prywatna , tylko państwowa i znajduje się w mazowieckim Haha no już za dużo powiedziałem...


Dziś byłem koło 20 na pół godziny ale bez kontaktu... A wracając do tołpygi to dzień przede mną kolega wyciągnął na 104cm a jakieś 2tyg temu wyszła metrówka.. Więc niestety trochę tych "szkodników" pływa..

No tak za dużo powiedziałeś bo ja chyba poznałem łowisko Jezyk_oko.Fajnie że łowicie sandacze bo ja od trzech lat odpuściłem sobie ten akwen właśnie z powodu wybicia pogłowia tej ryby.

... wymęczony świątecznymi przygotowaniami i brakiem możliwości (przez huraganowy wiatr) pływania po Bugu odwiedziłem moją tajemną wodę w poszukiwaniu ostatnich ryb w tym roku ... dwa dni po około godzince rzucania gumkami dały efekt w postaci 4ech szczupłych (dwa takie około 40 cm, dwa około 60). O dziwo brania były tylko w płytkiej części zbiornika na 'dołkach - 3-4 metry - zero brań)

Szacun Usmiech Oklasky

W 2015 musimy się koniecznie spiknąć Oczko
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Bysior - zapraszam;-) dzieli nas 2X km więc nie jest to problemem

wybieraj:
wiosną (marzec-kwiecień) - płoć 30+ w bugu:-)
wiosną (kwiecień-maj) - liny 2kg+ woda tajemna;-)
wiosną (maj - czerwiec) - bug i spining w poszukiwaniu szczupaków / sandaczy / boleni)
lato /jesień (lipiec/sierpień/wrzesień/październik) - król naszych wód ;-)
październik - grudzień - szczupak&sandacz - bug/woda tejamna:-)

... jest w czym wybierać ;-))

... jedyne co chciałbym w zamian to połowić wiosennego Klenia&Jazia ???? - moje ulubione białe drapieżniki. Kiedyś nałowiłem sie ich sporo nad Odrą w opolskim (btw przepiękna rzeka, niedaleko której sie wychowałem i mieszkałem do 20 roku mojego życia;-))


nic tylko sie umawiać :-)!!?
Zander hm.... a można w każdą opcję kliknąć? Haha

Klenie i jazie u nas są (w górze zwłaszcza), zobaczymy jaka woda będzie na wiosnę, kuter leży i czeka Usmiech

Jest jedno tajne miejsce na klenie i jazie (które pewno wszyscy od nas znają Oczko) na wiosnę, gdzie naprawdę fajnych kluchów można połapać Usmiech

Nic tylko czekać na 2015 i szykować sprzęt Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.