Shrap-Drakers Fishing Forum
Wisła w Warszawie
#21
Obserwująć forum zauważyłem że tendencja do jakichkolwiek spotkań mocno spadła. Nawet nie pojawiło się hasło o Wigilii w tym roku Bezradny
Odpowiedz
#22
(19-12-2014, 12:43)urasenty napisał(a): Obserwująć forum zauważyłem że tendencja do jakichkolwiek spotkań mocno spadła. Nawet nie pojawiło się hasło o Wigilii w tym roku Bezradny

Odchodzi się od wszelkich świąt, taki nowomodny zwyczaj Haha.

Może lepiej żeby tej wigilii jednak nie było, poczytaj wątek zeszło roczny Oczko. Znów ktoś jebnie focha z przytupem zwijając się w liścia i po pogniewaniu się na jedną osobę odejdzie całkowicie z forum (nikogo nie mam na myśli Jezyk_oko).


Odpowiedz
#23
Najlepiej orientująca się osoba widzę zabrała głos w sprawie Wigilii ROTFL
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#24
(19-12-2014, 15:16)Bucek napisał(a): Najlepiej orientująca się osoba widzę zabrała głos w sprawie Wigilii ROTFL

Trafiłeś w sedno Bucek!

Na Shrapie zawsze było tak, że userzy organizowali spotkania Usmiech
Zorganizujcie spotkanie, to będzie.
Odpowiedz
#25
O mnie Wam chodzi?.

Odpowiedz
#26
(19-12-2014, 12:43)urasenty napisał(a): Obserwująć forum zauważyłem że tendencja do jakichkolwiek spotkań mocno spadła. Nawet nie pojawiło się hasło o Wigilii w tym roku Bezradny

Naprawdę? A nie byłeś pewnie na Pucharze w tym roku? Jak było 10 osób oprócz organizatorów, "sponsorów" itp to wszystko a pamiętam czasy gdy w zeszłym roku grill nie wyrabiał i stała kolejka. Wigilia się nie odbyła a może jednak była? Ja byłem w Pikanterii na golonce wigilijnej i spotkałem myślę ok 30 osób ze SD... Szkoda że nie pod banerem SD ale to ci sami ludzie a idzie się żeby spotkać i pogadać ze znajomymi a nie pod "patronat" konkretnego portalu... Szkoda że marnuje się potencjał jaki ma lub miała ta strona
Skoro w tym roku nie było czasu na zorganizowanie Wigilii Shrapa to znaczy że potężne zmiany się zapowiadają na portalu i z niecierpliwością czekam na Zlot nad Wkrą niejako otwierający sezon 2015 Okok

@ morouk a mi się wydaje że nie zawsze userzy organizowali tylko albo był to sam admin albo redakcja jeżeli taka istniała...
Odpowiedz
#27
(20-12-2014, 12:06)rapa napisał(a): A nie byłeś pewnie na Pucharze w tym roku? Jak było 10 osób oprócz organizatorów, "sponsorów" itp to wszystko a pamiętam czasy gdy w zeszłym roku grill nie wyrabiał i stała kolejka. Wigilia się nie odbyła a może jednak była? Ja byłem w Pikanterii na golonce wigilijnej i spotkałem myślę ok 30 osób ze SD... Szkoda że nie pod banerem SD ale to ci sami ludzie a idzie się żeby spotkać i pogadać ze znajomymi a nie pod "patronat" konkretnego portalu...

Rafał ma mnóstwo racji, że wtrącę...Cwaniak

Portale, fora czy inne wynalazki... One pozwoliły poznać się wielu ludziom, wielu wędkarzom...

Ale...Mysli
Nie warto patrzeć przez pryzmat tychże portali, trzeba patrzeć przez pryzmat ludzi...Dokuczacz

W tym roku znowu, we wspaniałej atmosferze i przy gwarze wędkarskich opowieści, zostało zjedzonej mnóstwo "wigilijnej" golonki... Jedli ją w dużej części ci sami ludzie co w latach poprzednich. I tak naprawdę co za różnica na jakim (czy na jakich) forum się udzielają (udzielali)... Łowimy na tych samych wodach, spotykamy się wspólnie na rybach czy z różnych innych okazji dość często. Wymieniamy poglądy. Lubimy się...Kwiatek, spieramy... Klotnia, godzimyKotek

Widać z portalami jest tak samo jak z okręgami wędkarskimi. Ale przecież jak kto łowi ryby na Wiśle to będzie to robił nadal, jak na Narwi czy Wkrze to też tego nie zmieni itd...Haha

A "sylwestrowe" spotkanko nad Wisłą pewnie znowu się odbędzie. I to ludzie się będą na nim liczyliHura - nie strony internetoweFigielek
Odpowiedz
#28
W poniedziałek z rana walę prosto do okulisty Okok.
Odpowiedz
#29
(20-12-2014, 13:27)Marcin napisał(a): W poniedziałek z rana walę prosto do okulisty Okok.

Ja okulary noszę od mniej więcej roku (pewne zbieżności dat zupełnie przypadkoweFigielek), ale tylko z bliska słabo widzęHura
Odpowiedz
#30
(20-12-2014, 13:30)Paweł napisał(a):
(20-12-2014, 13:27)Marcin napisał(a): W poniedziałek z rana walę prosto do okulisty Okok.

Ja okulary noszę od mniej więcej roku (pewne zbieżności dat zupełnie przypadkoweFigielek), ale tylko z bliska słabo widzęHura

To takie miało być złośliwe z mojej strony Oczko, o okuliście to że ja żadnego wpisu o wigilii na Shrapie nie widziałem, być może poszło to przez PW a ja nie dostałem Dokuczacz. Ja i tak pewnie bym nie przybył ja w poprzednich latach, taki już ze mnie outsider bagienno-krzakowo-leśny i trochę zbiorowisk unikam ale nagle czytam że wigilia była, większość była ale info brak.
Nie żebym się jakoś gniewał, ale dziwnie to wygląda.
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.