Shrap-Drakers Fishing Forum
Czy używaliście zanęt mondial-f i z jakim skutkiem
#1
Pozdrowionka
Zbliża sie okres wiosenny i pora niedługo wyruszyć na pierwsze zasadzki. Jakiś czas temu rozmawiałem ze znajomym z angii i powiedział mi że bardzo dużo wędkarzy łowi tam na zanęty MOndial-f. Szperając w necia za dużo nie znalazłem informacji na ten temat. Czy łowiliście na taka zanęty i z jakimi skutkami. Jest ona dosyć droga wiec czy warto ją kupić?
Odpowiedz
#2
Ja nic innego jak płatków owsianych w koszyczki od gruntówek nie pchałem, efektów też nie miałem i łowienie zarzuciłem na kilka lat, w tym sezonie będzie mała reaktywacja dlatego ten temat będę śledził Okok.
Odpowiedz
#3
Uzywalem kiedyś tych zanet. Cenowo wychodzą chyba nie tak źle. Zależy jaka seria. Ja kupowałem w 5 kg opakowaniach na rzekę. 25 zł kosztowała . Są to belgijskie zanety. U nas się przyjęły w mieście i ludzie chwala.Trudno powiedzieć cZY na Twojej wodzie sie sprawdza ... Kup spróbuj to zobaczysz cZY będą efekty. Moim zdaniem sama zaneta nie jest az tak ważna. Najważniejsze jest nawilzenie i podanie . Nawet najlepszą zanete można zepsuć .Pozdro...
Odpowiedz
#4
Mondial i Sensas to chyba jedne z najlepszych zanęt. Bardzo ładnie pracują i uwalniają aromat. Natomiast z tańszych produktów mogę polecić zanęty Dragona z serii Elite zielonego lina-karasia o zapachu marcepanowym. Rzeczywiście wabi liny, najchętniej kupowana zanęta zeszłego sezonu Okok
Odpowiedz
#5
Właśnie wczoraj zasiadłem i zakupiłem kilka zanęt mondiala i atraktory, Jak wypróbuje to dam znać jaki był efekt. Jade z kolegą i będziemy je testować na kanałku żerańskim.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.