Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Wkry
Panowie...jestem przerażonyKrzyk Wątek totalnie umarłBezradny

Był ktoś ostatnio? Dzieje się coś? Jest sens jeszcze ruszyć za kleniem, powinny "kąsać" w taką pogodę, jak myślicie?Cwaniak

pozdrawiam,
malcz
Byłem niedawno wędkarsko-krajoznawczo, a żem się omylił i zabrał zamiast lekkiej wędkę ciężką to i jej nie rozkładałem. Pojeździłem trochę po mapach UMP i spotkałem kilku wędkarzy ale rozmawiałem tylko z dwoma. Jeden muchował i był jakiś skryty Haha, drugi bardziej wylewny poopowiadał jaka to kicha z rybami, ale coś tam w tym roku połapał. Teraz, od kilku tygodni mówił że licho a bywa nad Wkrą kilka razy w tygodniu, łowi jakieś pojedyncze ryby wymiarem dupy nie urywające - jego słowa Oczko.

Woda za to ładna, czysta taka Kwadr.
Wątek przycichł, bo i od dłuższego czasu nic się nie dzieje. Zwłaszcza u mnie i moich znajomych. Dziś na kilka godzin łowienia we dwóch jeden króciak, obłowione najlepsze potencjalne miejsca Smutny Zimno jak diabli, wędkarzy prawie żadnych, buro, ponuro i przez pierwsze dwie godziny do kilka rzutów rozmrażanie przelotek. Gdyby nie to, że mnie akurat uspokaja jeżdżenie o tej porze roku po tych spokojnych wsiach, dróżkach i pustych działkowych osiedlach, to szkoda czasu. Mógłby ktoś coś bardziej godnego pochwalenia się wrzucić na forum, co by wiarę przywrócić w tę rzekę Prosi
(25-10-2014, 17:54)anguiler napisał(a): Wątek przycichł, bo i od dłuższego czasu nic się nie dzieje. Zwłaszcza u mnie i moich znajomych. Dziś na kilka godzin łowienia we dwóch jeden króciak, obłowione najlepsze potencjalne miejsca Smutny Zimno jak diabli, wędkarzy prawie żadnych, buro, ponuro i przez pierwsze dwie godziny do kilka rzutów rozmrażanie przelotek. Gdyby nie to, że mnie akurat uspokaja jeżdżenie o tej porze roku po tych spokojnych wsiach, dróżkach i pustych działkowych osiedlach, to szkoda czasu. Mógłby ktoś coś bardziej godnego pochwalenia się wrzucić na forum, co by wiarę przywrócić w tę rzekę Prosi

Napisz gdzie łowiliście jeśli to nie tajemnica.
Od tamy w Bolęcinie aż za Kuchary Żydowskie. Później jeszcze sam Anguiler okolice Jońca.
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Dokładnie jak napisał Bucek - Bolęcin,Kuchary i potem bardzo dokładnie obłowiłem już sam wyjątkowo malownicze okolice młyna w Szumlinie.
Byłem dziś niecałe trzy godziny powyżej elektrowni, pogoda marna i czasu mało, ale dziś się przyłożyłem do łowienia, przeszedłem ładny kawałek rzeki, zmiana prowadzenia, przynęt - gumy białe, żółte, bure i sprawdzone wobki czy wirówki i oczywiście bez kontaktu Smutny

Za to cisza, spokój, pusto - zupełnie inaczej niż na podwarszawskich wodach i to plus, dla którego czasem można pogodzić się z brakiem efektów Okok

   

   

Ale i tak nie wróciłem z pustą siatką Haha bo taką niespodziankę wyzbierałem do podbieraka Haha

   

Niestety wszystkie tak nasiąknięte wodą, że nie nadawały się do niczego Smutny
Piękne jesienne znajome widoki. Ja jutro atakuję sporo wyżej.
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Tak jak pisałem tak też zrobiłem. 3h eksploracji nowego dla mnie odcinka
   
   
   
   
   

Co do rybek były 3 sztuki. Dwa pistolety 42 i 45 oraz jeden 60 cm.
   
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Dzis mały rekonesancik nad wkrą okolice glinojecka i efekt 2 małe zebate 35,45cm,jednym słowem wypadzik udany.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Narwi Marcin 1.148 774.869 31-12-2014, 15:19
Ostatni post: Marcin
  Wieści znad Kanału Żerańskiego anguiler 27 27.842 22-12-2014, 10:14
Ostatni post: spawciu
  Wiesci z Pomorza andrew 7 9.364 14-12-2014, 12:48
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Warty Rasta 80 58.954 12-12-2014, 11:26
Ostatni post: bartolek
  Wieści znad Zegrza anguiler 184 154.071 05-12-2014, 17:56
Ostatni post: damian_
  Wieści znad Wisły tymon 1.080 689.456 04-12-2014, 23:42
Ostatni post: przem
  Wieści z lodu mick 29 26.791 03-12-2014, 12:44
Ostatni post: sajdol
  Wieści znad Orzyca bysior 26 24.457 11-11-2014, 19:20
Ostatni post: ciechan
  Wieści z mazowieckich rzeczek pawcio 13 15.100 02-11-2014, 13:52
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Bugu gonzaless 117 99.650 06-10-2014, 10:56
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.