Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Wkry
Pamiętajcie, że woda nie należy tylko do wędkarzy i każdy ma prawo z niej korzystać.


wisnia Jak widzi się kierowce dajmy na to fiata, który przekracza prędkość to mandat dostaje kierowca czy producent marki ? Dziwi mnie Twój tok rozumowania, wydaje mi się, że każdy odpowiada za siebie i swoje czyny.
organizator moim zdaniem odpowiada za uczestników spływu zarówno bezpieczeństwo jak i o porządek.
a Organizator z producentem nie ma nic wspólnego.
(31-07-2014, 13:48)wisnia napisał(a): organizator moim zdaniem odpowiada za uczestników spływu zarówno bezpieczeństwo jak i o porządek.
a Organizator z producentem nie ma nic wspólnego.

Organizator nie odpowiada za nic (czasem, czyli prawie zawsze kajaki z ludźmi płyną bez opieki organizatora - czyli samopasem), no prawie za nic bo:

- umawia się w Tobą w miejscu X i swoim samochodem wiezie do miejsca Y skąd spływając znów trafisz do miejsca X gdzie kończysz spływ.

Z obserwacji wiem że organizatorowi wisi i powiewa czy założysz kapok, czy dzieci mają odpowiednią opiekę oraz czy jesteś pod wpływem czegoś tam. Liczy się pieniądz i czy mu sprzętu nie rozwalisz a resztę ma głęboko w poważaniu.
(31-07-2014, 20:38)Marcin napisał(a):
(31-07-2014, 13:48)wisnia napisał(a): organizator moim zdaniem odpowiada za uczestników spływu zarówno bezpieczeństwo jak i o porządek.
a Organizator z producentem nie ma nic wspólnego.

Organizator nie odpowiada za nic (czasem, czyli prawie zawsze kajaki z ludźmi płyną bez opieki organizatora - czyli samopasem), no prawie za nic bo:

- umawia się w Tobą w miejscu X i swoim samochodem wiezie do miejsca Y skąd spływając znów trafisz do miejsca X gdzie kończysz spływ.

Z obserwacji wiem że organizatorowi wisi i powiewa czy założysz kapok, czy dzieci mają odpowiednią opiekę oraz czy jesteś pod wpływem czegoś tam. Liczy się pieniądz i czy mu sprzętu nie rozwalisz a resztę ma głęboko w poważaniu.
odpowiada za bezpieczeństwo bo zapewnił kapoki. Organizator powinien pouczyć o zakazie spożywania alkocholu i żeby nie śmiecili ja wiem że ma to w D. zdaję sobie świetnie z tego sprawę. Ale chyba nie powinien, a już nie powinien na pewno tak jak widziałem w Jońcu kiedy z kajaków wywalał śmieci (podczas mycia) do wody bo po co do kosza.
(31-07-2014, 20:47)wisnia napisał(a):
(31-07-2014, 20:38)Marcin napisał(a):
(31-07-2014, 13:48)wisnia napisał(a): organizator moim zdaniem odpowiada za uczestników spływu zarówno bezpieczeństwo jak i o porządek.
a Organizator z producentem nie ma nic wspólnego.

Organizator nie odpowiada za nic (czasem, czyli prawie zawsze kajaki z ludźmi płyną bez opieki organizatora - czyli samopasem), no prawie za nic bo:

- umawia się w Tobą w miejscu X i swoim samochodem wiezie do miejsca Y skąd spływając znów trafisz do miejsca X gdzie kończysz spływ.

Z obserwacji wiem że organizatorowi wisi i powiewa czy założysz kapok, czy dzieci mają odpowiednią opiekę oraz czy jesteś pod wpływem czegoś tam. Liczy się pieniądz i czy mu sprzętu nie rozwalisz a resztę ma głęboko w poważaniu.
odpowiada za bezpieczeństwo bo zapewnił kapoki. Organizator powinien pouczyć o zakazie spożywania alkocholu i żeby nie śmiecili ja wiem że ma to w D. zdaję sobie świetnie z tego sprawę. Ale chyba nie powinien, a już nie powinien na pewno tak jak widziałem w Jońcu kiedy z kajaków wywalał śmieci (podczas mycia) do wody bo po co do kosza.

Dobrze to ująłeś - powinien, ba nawet jak to zrobi to i tak mało kto go posłucha. Dla nich liczą się pieniądze i dla byle pierdoły nie będą tracić klienta bo nie zarobią.

PS: sam się wybieram na spływ Wkrą bo znajomi spływają co tydzień a my nie mamy czasu, a rzeka warta zobaczenia od tej strony.
Spływałem Wkra dwa razy.Z tego co widzę to śmiecą kajakarze jednio dniowi,spływałem ostatnio Rafka i tam było zero śmieci tak jak i kajakarzy.Wiec niema co sie czepiać kajakarzy bo moim zdaniem wędkarze robią większy syf przykład Wisły i Bzury która ostatnio spływałem odcinek do Sochaczewa piękny po niżej syf kiła i mogiła.A zresztą zdarzyło mi się pary razy usłyszeć odmowę jak pytałem się w sklepie czy mogę wyrzucić śmieci nawet za jakoś drobna opłata.wiec sadze ze to tylko kwestia kultury i wychowania delikwenta.
Już prawie miesiąc nikt nic nie pisałBezradny

Ja dzisiaj odwiedziłem stare rewiry - Pomiechówek i w dół rzeki, trochę się zmieniło od mojej ostatniej wizyty w tamtych rejonach, niestety na niekorzyść...kilka fajnych rynienek zasypanych i tak naprawdę zbyt wielu miejscówek do łowienia na wobki nie maDobani

Udało mi się wymęczyć 3 klenie, 2 wymiarowe 34 i 38 + jeden przedszkolak. Na fotce ten większy. Co ciekawe brania tylko rano jak nie było słońca....później te największe jak to zazwyczaj na Wkrze można było tylko podziwiaćFigielek
   

Pozdrawiam,
malcz
Mam pytanie o jakieś dogodne miejscówki na Wkrze w odległości ok 50 km autem z Legionowa.z w miare dobrym dojazdem w pobliże rzeki. nie muszą to być "setki"
Na Wkrze rzadko bywam ostatnio, ale popatrz na głównej na nasze wiosenne zloty, może jakiś odcinek Ci będzie odpowiadać Usmiech
(23-08-2014, 16:26)bysior napisał(a): Na Wkrze rzadko bywam ostatnio, ale popatrz na głównej na nasze wiosenne zloty, może jakiś odcinek Ci będzie odpowiadać Usmiech
Dzięki za podpowiedz.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Narwi Marcin 1.148 774.869 31-12-2014, 15:19
Ostatni post: Marcin
  Wieści znad Kanału Żerańskiego anguiler 27 27.842 22-12-2014, 10:14
Ostatni post: spawciu
  Wiesci z Pomorza andrew 7 9.364 14-12-2014, 12:48
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Warty Rasta 80 58.956 12-12-2014, 11:26
Ostatni post: bartolek
  Wieści znad Zegrza anguiler 184 154.071 05-12-2014, 17:56
Ostatni post: damian_
  Wieści znad Wisły tymon 1.080 689.458 04-12-2014, 23:42
Ostatni post: przem
  Wieści z lodu mick 29 26.792 03-12-2014, 12:44
Ostatni post: sajdol
  Wieści znad Orzyca bysior 26 24.462 11-11-2014, 19:20
Ostatni post: ciechan
  Wieści z mazowieckich rzeczek pawcio 13 15.100 02-11-2014, 13:52
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Bugu gonzaless 117 99.650 06-10-2014, 10:56
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.