Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
Też używałem kiedyś gripa, ale mi przeszło. Nawet popełniłem art na temat gripa i się do tej pory wstydzę Usmiech Szkoda ryb, lepiej delikatnie pod skrzela podebrać albo użyć podbieraka...
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
(28-09-2014, 10:21)bysior napisał(a): Zawody mieliście w 13? Z Garbusem się widziałeś?
Nie. Byliśmy w Wierzbicy. Robiliśmy rekonesans przez zawodami, które mieliśmy mieć w następnym tygodniu. Mieliśmy...
@rybakaw dzwonił i zamówił na 5.09 cały stan dostępnych łódek, pytał się o możliwości slipowania, bo trochę zamało łódek mogło być. W drugim telefonie potwierdził rezerwację. Poszyły ogłoszenia, ludzie się zapisują (z powodu ograniczonej ilości łódek).
Jak pobieraliśmy łódkę zajrzeliśmy na spis rezerwacji w bosmance i okazało się, że w dniu kiedy mamy zawody jest wpisany inny numer koła. Zapytaliśmy się o co chodzi. "Dwa razy dzwoniła jakaś nieogarnięta babka i umawiała"... witki mi opadły... Gość totalnie wypiera się, że był jakikolwiek telefon od Nas. Jestem niemalże pewny, że popełnił błąd i nie chciał się tego przyznać. Jeszcze bardziej wkurzające było to, że mówił że zarobiony był bo do Okręgu po znaczki jeździł...
Sprawdziliśmy na stronie Koła, które było wpisane zamiast Nas: jako miejsce zawodów jest wpisane Wierzbica i numer ze stanicy Legionowskiej. Tu bałagan i tam bałagan. Zadzwoniliśmy do Legionowa (może dzwonili do dwóch stanic i i pomylili się we wpisie na www). Niestety w Legionowe jeszcze inne Koło ma rezerwację. Próbowaliśmy się dodzwonić i pogadać do rzeczonego Koła, ale nikt nie odbierał...
I weź tu teraz wszystko odkręcaj.
Co ciekawe, jedne zawody wcześniej mieliśmy niemalże taką samo sytuację. Dopiero na stronie sklepu, który organizował komercyjne zawody w Halinowie zobaczyliśmy, że ktoś ma ten sam termin co Nasze Koło. My zamówiliśmy łowisko na początku roku. W tej sytuacji przyznali się do błędu i próbowali to odkręcić.
Teraz chyba będziemy żądać potwierdzenia rezerwacji na piśmie.
Pozdrawiam,
Walkor
(28-09-2014, 10:43)bysior napisał(a): Też używałem kiedyś gripa, ale mi przeszło. Nawet popełniłem art na temat gripa i się do tej pory wstydzę Usmiech Szkoda ryb, lepiej delikatnie pod skrzela podebrać albo użyć podbieraka...
Wiesz co... Do Szwecji zapomniałem grippa. Przez to mieliśmy strasznie pocięte paluchy przez szczupaki. Na północy łobuzy są z nich straszne. Teraz go użyłem i... uznajmy, że przyjmuję wcześniejszą "pomstę". W zeszłym roku kupiłem duży, gumowany podbierak i to w zupełności wystarcza. Przynęty się nie wbijają w matnię, a ryba się nie obija jeśli wypadnie z niepewnego uchwytu.
Pozdrawiam,
Walkor
I jeszcze pochwalę się przyłowem. Takiej jeszcze nie widziałem. Dla porównania blacha w rozmiarze 4
   
Pozdrawiam,
Walkor
(28-09-2014, 11:10)walkor napisał(a):
(28-09-2014, 10:43)bysior napisał(a): Też używałem kiedyś gripa, ale mi przeszło. Nawet popełniłem art na temat gripa i się do tej pory wstydzę Usmiech Szkoda ryb, lepiej delikatnie pod skrzela podebrać albo użyć podbieraka...
Wiesz co... Do Szwecji zapomniałem grippa. Przez to mieliśmy strasznie pocięte paluchy przez szczupaki. Na północy łobuzy są z nich straszne. Teraz go użyłem i... uznajmy, że przyjmuję wcześniejszą "pomstę". W zeszłym roku kupiłem duży, gumowany podbierak i to w zupełności wystarcza. Przynęty się nie wbijają w matnię, a ryba się nie obija jeśli wypadnie z niepewnego uchwytu.

Paluchy owszem można sobie pociąć Usmiech Gumowany podbierak tak jak mówisz to chyba idealna sprawa Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Dziś już słabiej, nad ranem już naprawdę zimno, a jak już coś u mnie brało to sporo brakowało do kilograma. Ułamek sekundy za późno zrobiona fotka C&R i wyszło zdjęcie zagadka - gdzie jest ryba? ROTFL

   

Pawello - fajny nowodworski okoń, dobrze że takie pływają na tym odcinku Oklasky
Dzisiaj co prawda nie nad samą Narwią ale na jednym ze starorzeczy zaliczyłem dwa niewymiarowe kaczodziobe i jednego sześćdziesiątaka który właśnie uraczył mnie niespodzianką w postaci rozciętego palca (tak a propo) Usmiech
Niestety nie obyło się bez przykrych widoków - tym razem w postaci pana który siedział na pontonie z dwoma żywcówkami i zberetował pona 80cm szczupaka (potem koło mnie przepływał, zagadał i pochwalił się rybą). No ale co zrobisz, ma prawo BezradnySmutny
Widok odpływającej ryby - bezcenny
Wczoraj zdradziłem Wisełkę na rzecz Narwi,drugi raz w tym sezonie. Miejscowość Czarnowo, Kikoły, minąłem 8 łódek trollingujących Boisie

Efekty 3 szczupłe max 50 cm.
(28-09-2014, 19:46)anguiler napisał(a): Dziś już słabiej, nad ranem już naprawdę zimno, a jak już coś u mnie brało to sporo brakowało do kilograma. Ułamek sekundy za późno zrobiona fotka C&R i wyszło zdjęcie zagadka - gdzie jest ryba? ROTFL

Pawello - fajny nowodworski okoń, dobrze że takie pływają na tym odcinku Oklasky

Stawiam na leszcza Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Zapomniałem zapytać przy okazji mojego ostatniego wpisu: czy uczucie "puknięcia" w przynętę i wyciągnięcie do połowy ściągniętej gumy z haka oznacza branie sandacza czy może to też być inna ryba??? Miałem taką sytuację na jeziorku na którym się nie spodziewałem mętnookiego, niech no się wypowie ktoś doświadczony w tej materii Usmiech
Widok odpływającej ryby - bezcenny




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Kanału Żerańskiego anguiler 27 27.842 22-12-2014, 10:14
Ostatni post: spawciu
  Wieści znad Wkry wisnia 260 187.702 16-12-2014, 14:21
Ostatni post: Stachu
  Wiesci z Pomorza andrew 7 9.364 14-12-2014, 12:48
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Warty Rasta 80 58.954 12-12-2014, 11:26
Ostatni post: bartolek
  Wieści znad Zegrza anguiler 184 154.071 05-12-2014, 17:56
Ostatni post: damian_
  Wieści znad Wisły tymon 1.080 689.456 04-12-2014, 23:42
Ostatni post: przem
  Wieści z lodu mick 29 26.791 03-12-2014, 12:44
Ostatni post: sajdol
  Wieści znad Orzyca bysior 26 24.457 11-11-2014, 19:20
Ostatni post: ciechan
  Wieści z mazowieckich rzeczek pawcio 13 15.100 02-11-2014, 13:52
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Bugu gonzaless 117 99.650 06-10-2014, 10:56
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.