Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
Jakoś tak z 10 lat temu często jeździłem nad Narew w ok. Wizny. A że lubię wiedzieć nie tylko o wodzie to czytałem co mi w ręce wpadło o Wiźnie i okolicznych wsiach. I w czymś historycznym było że w XIII czy XIV wieku był okres że Narew ........ przestała płynąć. Nie to że całkiem ale sączył się ciek o szerokości 3-4m i bardzo płytki - powód ? totalna susza.
3 godziny nocnego pływania i wielki BYK 83 kg (znaczy sie cm;-)) .... oczywiście sumek... sum pomimo, że temperatura wody jeszcze 'letnia' to już w okolicy zimowisk ... weekend ostatnie mocne podejście całonocne i powoli trzeba kije do 25 gr wyciągnąć...

Ja w planach mam nockę z soboty na niedzielę i raczej stacjonarnie więc chyba również za sumkiem gdzieś Usmiech Popłyniemy gdzieś w górę w poszukiwaniu jakiegoś dołka - specjalnie się nie nastawiam, raczej w ogóle się nie nastawiam bo to raczej wypad z kumplami niż ryby, no ale może jakiś sumek się skusi na tajną przynętę Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Tą tajną przynętę? Dokuczacz
Bysior tylko do wody nie powpadajcie ;-) szkoda, ze w dół rzeki nie płyniecie to bym Was w nocy odwiedził;-)) ... i podejrzał tą magiczną przynęte na suma ;-)))))))))
Hehe, no możemy i w dół, ale nie aż tak bardzo w dół Usmiech Tak, TĄ tajną przynętę Haha Jak się uda to 1 raz w tym roku na tą tajną połapie, bo jakoś nigdy mi się nie chce samemu, wolę zdecydowanie spina Pfftt

Postaramy się nie powpadać, może białą górę zaatakujemy Usmiech Zależy ile będzie ludzików na brzegu, może 60 tką, a może jeszcze co innego Pfftt
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
zaprasza na krowią wyspę na Bugu ;-) rewelacyjne miejsce na 'biwak' na rzece ;-)
i jak Bysior, sprawdziła się przynęta na nocnym polowaniu sumowym:-)? ja weekend zaliczyłem do całkiem udanych (jedyny niesmak to brak przekroczonej granicy 150). w sumie przez weekend trafiłem 6 sumów w rozmiarach od 92 do 138. o dziwo jakoś dziwnie 'chude' na oko (nie miałem wagi na łódce). najlepszym momentem brań był okres kiedy mgła w nocy z soboty na niedziele spowiła wodę ;-) .... wściekły się ... sporo brań typu "ugryze sobie kawałek karasia' i to pięknych kabanów ale bez zacięcia... generalne takiego ruchu w takich wielkich rozmiarach na echo dawno nie widziałem... widać zaczynają się jesienne dożynki ;-)))))


... a tak obiecywałem żonie, że już sie uspokoję i posiedzę w domu ...
To pozostaje mi tylko pozazdrościć Usmiech Wypłynęliśmy po 18.00 wróciliśmy wczoraj około 14.00 - nawet dotknięcia przez całą noc (3 wędki), nawet małe nie skubały, martwa woda.... mgła była i u nas taka że nie było widać na 2 metry ale i tak nie pomogło nic to. Ale tak czy siak posiedzieć przy gruntówce ( przerzuconej może ze 3 razy ) to miła odmiana od spinningu Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Ostatni wypad na rzekę zaliczam do udanych. Szału nie było co do wielkości ale coś się trafiło. Piękna ta jesień, chyba najfajniesza pora roku Haha Samice już z pewnością mają ikrę bo są grube. Ryby czują że idzie zima bo są w doskonałej kondycji, pięknie wybarwione i groźneHaha




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Kanału Żerańskiego anguiler 27 27.842 22-12-2014, 10:14
Ostatni post: spawciu
  Wieści znad Wkry wisnia 260 187.702 16-12-2014, 14:21
Ostatni post: Stachu
  Wiesci z Pomorza andrew 7 9.364 14-12-2014, 12:48
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Warty Rasta 80 58.954 12-12-2014, 11:26
Ostatni post: bartolek
  Wieści znad Zegrza anguiler 184 154.071 05-12-2014, 17:56
Ostatni post: damian_
  Wieści znad Wisły tymon 1.080 689.456 04-12-2014, 23:42
Ostatni post: przem
  Wieści z lodu mick 29 26.791 03-12-2014, 12:44
Ostatni post: sajdol
  Wieści znad Orzyca bysior 26 24.457 11-11-2014, 19:20
Ostatni post: ciechan
  Wieści z mazowieckich rzeczek pawcio 13 15.100 02-11-2014, 13:52
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Bugu gonzaless 117 99.650 06-10-2014, 10:56
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.