Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
(21-08-2014, 12:55)bandzior napisał(a): Zdjęcie rewelacja niczym w Wiadomościach Wędkarskich gratulacje mega wyczyn.

Okok
(20-08-2014, 12:58)zander napisał(a): trochę ożywię wątek ... 150cm+ inwalida bez płetwy piersiowej z rynienki 3 metrowej

Rybka fajna, sportowa.
Wypuszczona chociaż? (płot w tle)
Pozdrawiam,
Blog Hlehle
Big Grin 
@hlehle czy słyszałeś czy też czytałeś na tym forum żeby ktoś przyznał się że wziął rybkę na patelnię ???
@zander OklaskyOklaskyOklasky za twoje rybki ale ten płot by się przydało pomalować bo rybka fajna ale tło do tych kijanek jest porażką i w dodatku ta żwirówka ROTFLROTFLROTFL
(21-08-2014, 19:40)jaco napisał(a): @hlehle czy słyszałeś czy też czytałeś na tym forum żeby ktoś przyznał się że wziął rybkę na patelnię ???
@zander OklaskyOklaskyOklasky za twoje rybki ale ten płot by się przydało pomalować bo rybka fajna ale tło do tych kijanek jest porażką i w dodatku ta żwirówka ROTFLROTFLROTFL

Tak sobie pomyślałem, a co jak tych 20 sumów zostało zabranych?
Kilku wędkarzy łowiących skutecznie oraz zabierających wąsate i ryby te szybko znikną z Narwi ...
Pozdrawiam,
Blog Hlehle
Nie ma to jak wrzucić zdjęcie ryby na forum ROTFL
Zawsze się za coś oberwie. A to za niby zawyżony wymiar, a to, że za blada ryba i oko za duże wylazło jej z orbity, za to, że przy siatce ogrodzeniowej, że leży na kamieniach itd. Trzeba się trzy razy zastanowić jak człowiek chce coś wstawić Usmiech Zawsze się ktoś przyczepi.

A już najgorszy jest ten @hlehle :oczko: Napisze jedno dwa zdania, żeby wsadzić ten przysłowiowy kij w mrowisko albo jak ma więcej czasu to walnie jakiś referat w obronie trollingu Oczko

Najlepiej budują ten wątek relacje @pawello i @fryc2002 i tu pozdrowienia dla nich bo łowią na odcinkach rzek na które i ja zaglądam Okok
(21-08-2014, 21:18)spinbob napisał(a): Nie ma to jak wrzucić zdjęcie ryby na forum ROTFL
Zawsze się za coś oberwie. A to za niby zawyżony wymiar, a to, że za blada ryba i oko za duże wylazło jej z orbity, za to, że przy siatce ogrodzeniowej, że leży na kamieniach itd. Trzeba się trzy razy zastanowić jak człowiek chce coś wstawić Usmiech Zawsze się ktoś przyczepi.

A już najgorszy jest ten @hlehle :oczko: Napisze jedno dwa zdania, żeby wsadzić ten przysłowiowy kij w mrowisko albo jak ma więcej czasu to walnie jakiś referat w obronie trollingu Oczko

Najlepiej budują ten wątek relacje @pawello i @fryc2002 i tu pozdrowienia dla nich bo łowią na odcinkach rzek na które i ja zaglądam Okok
wstawiłem z parę fotek z rybkami i ja też się czepiali wiec przestałem wstawiać i teraz ja się będę czepiał jak wcześniej do mnie pozdrowienia dla wszystkich @hlehle i mniej oczy szeroko otwarte na te płoty
Trochę chyba już przesadzacie Oczko

Ja właśnie wróciłem z wody, totalna tragedia dzisiaj. Miałem dwa puknięcia i Leszek dwa - jedno zaciął ja tylko pościągane gumy... brania po 22.00.... i tylko na duże gumy z wolnego opadu. Zdjęcie wyszło marne...

   

Co zrobić, że nie lubię jak ktoś zabiera duże ryby? Czepiam się a jak Oczko
Z drugiej strony nie robię tego chyba agresywnie. Nawet wśród moich znajomych są tacy, którzy (z umiarem) ryby zabierają. Nie pochwalam tego i swoje zawsze powiem, ale nie bijemy się z tego powodu Pfftt
Pozdrawiam,
Blog Hlehle
@ Jaco @ spinob Zostaliscie tosterami, suchar goni sucharOczko. A tak powaznie to @zander te 20 sumow to skonczylo w rzece czy w handlu?
ha ha ha ale dyskusja rozgorzała na temat płotu, którym już pisałem ongiś... chyba muszę wstawić zdjęcie mojego płotu w dzień ;-) no cóż....

- suma (i nie tylko) uwielbiam łowić, z premedytacją wybudowałem sie z tego powodu w okolicach Kanii Polskiej
- na sumy wydaje rocznie kilka tys pln. Za to w okolicach Zegrza kupiłbym ile wejdzie skłusowanej ryby
- suma wypuszczam - jak mnie podacie do sądu to Wam filmy puszcze jak wypuszczam ryby...
- suma lubię zjeść wędzonego. Rodzina moja liczy 2 dorosłe + dwójka < 3 lat. Na wędzenie rzadko mam czas...

Mnie zawsze ciekawi ilu z nas wypuszcza WSZYSTKIE złowione ryby? kiedyś taki znany sumiarz Pan X po sesji z prasą, w trakcie której powiedział, że wypuszcza i w ogóle. powiesił suma 60+ na gałęzi w porcie i zaczeło sie dzielenie po kolegach... w moim porcie jeden wedkarz zwrócił mi uwagę, że zabieram do domu sum < 1 metra (jak to, w ogóle itp) .... sam jesienią (znacie Pana na pewno) po wyciągnięciu 213 przeciał go na pół z kolegą do podziału...

BYSIOR a dla czego ten sandacz na ostatnim zdjęciu jest taki sztywny;-)? (TO BYŁ ŻART)





Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Kanału Żerańskiego anguiler 27 27.842 22-12-2014, 10:14
Ostatni post: spawciu
  Wieści znad Wkry wisnia 260 187.702 16-12-2014, 14:21
Ostatni post: Stachu
  Wiesci z Pomorza andrew 7 9.364 14-12-2014, 12:48
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Warty Rasta 80 58.954 12-12-2014, 11:26
Ostatni post: bartolek
  Wieści znad Zegrza anguiler 184 154.071 05-12-2014, 17:56
Ostatni post: damian_
  Wieści znad Wisły tymon 1.080 689.456 04-12-2014, 23:42
Ostatni post: przem
  Wieści z lodu mick 29 26.791 03-12-2014, 12:44
Ostatni post: sajdol
  Wieści znad Orzyca bysior 26 24.457 11-11-2014, 19:20
Ostatni post: ciechan
  Wieści z mazowieckich rzeczek pawcio 13 15.100 02-11-2014, 13:52
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Bugu gonzaless 117 99.650 06-10-2014, 10:56
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.