Shrap-Drakers Fishing Forum
Jaką wędkę wybrać na sandacze.
#31
Zacznij od dołków za głowkami jeśli są, a jak nie to jakies głębsze zakręty lub blaty twarde. W Wiśle jest jeszcze tego sandacza więc nie będzie tak słabo. Wiślacy niech doradzą cuś bo Narew jest o 180 inna.
Odpowiedz
#32
Witam
Panie i Panowie zaczynamy wielkie odliczanie do rozpoczęcia tegorocznego sezonu Sandaczowego>

Czas teorię zamienić w praktykę!!

http://odliczanie.net/Sezon-Sandaczowy-2014,53231/


A w nadchodzącym sezonie pragnę wam i sobie życzyć:
-Tyle samo lądowań co i pstryknięć
-Pobicia własnych rekordów życiowych
-Jak najmniej urwanych gum
-Połamania wędek na ogromnych Mętnookich

PS C&R
Odpowiedz
#33
(25-05-2014, 09:48)riper napisał(a): Witam
Panie i Panowie zaczynamy wielkie odliczanie do rozpoczęcia tegorocznego sezonu Sandaczowego>

Czas teorię zamienić w praktykę!!

http://odliczanie.net/Sezon-Sandaczowy-2014,53231/


A w nadchodzącym sezonie pragnę wam i sobie życzyć:
-Tyle samo lądowań co i pstryknięć
-Pobicia własnych rekordów życiowych
-Jak najmniej urwanych gum
-Połamania wędek na ogromnych Mętnookich

PS C&R

Usmiech Fajny zegar Usmiech W następnym sezonie zrobimy taki u nas Usmiech

Dobre życzenia - wzajemnie @riper Usmiech
Odpowiedz
#34
To zrób na Lipeiec Haha niektórzy bardziej czekają na wąsaty miesiącHaha
Odpowiedz
#35
Jak tam jakieś smoki już wyholowane?? Dzieje się coś na warszawskiej Wiśle? Ja jurto po południu startuje na Siekierki sprawdzić czy jest jakiś ruch w interesie. Haha
Odpowiedz
#36
Dopiąłem swego!
Jeden dzień 2 sandacze pierwszy ok 25cm drugi 45+

Czasem karta się odwraca.

admin: zdjęcie zostało usunięte
Odpowiedz
#37
(27-06-2014, 22:31)riper napisał(a): Dopiąłem swego!
Jeden dzień 2 sandacze pierwszy ok 25cm drugi 45+

Czasem karta się odwraca.

Na przeczytanie regulaminu chyba czasu zabrakło.
Dobani
Odpowiedz
#38
Sorry za przeoczenie.

Oczywiście rybki wróciły do wody, jak ktoś by się jeszcze o coś czepiał.
Odpowiedz
#39
Witam. Co do wędki na sandacze to ja z czystym sumieniem polecam produkt DAIWY mianowicie LEXA jigger.
Sam jestem zszokowany pracą tej wędki co więcej wybacza błędy. Użwam Lexy w długości 270 cm przy cw. 8-35g. Nie straszne dla tego kija są 12 cm gumy uzbrojone w 30 g główki.
W porównaniu z innymi kijkami waga kijka 165 gram nie meczy nadgarstka nawet po wielogodzinnych połowach. http://shrap-drakers.pl/forum/images/smilies/okok.gif
Odpowiedz
#40
Z brzegu na Wisłę używam Wędki 2,70 Mistrall Siro Zander spin do 35g. Dobry, sztywny, lekki kijek POLECAM. Na łódź zabieram zawsze swojego starego dobrego jaxona variant pro texa spin. Moze i jaxon ale to moja szczęśliwa wędeczka i bez niej się nie ruszam. Wyjęła już nie jedną piękną sztukę.
Miałem przez chwile varianta claw tip ale to jakieś nieporozumienie. Ta delikatna szczytówka łamała się na każdym wypadzie, a i tak brania wole obserwować na plecionce.
Zastanawiam się nad kijem Mistralla Shogun. Cena trochę duża ale myślę że warto po tym jak mi się sprawuje Siro. Jeśli ma ktoś ją to chętnie posłucham opini.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jesienne gumy na sandacze bysior 10 11.815 22-11-2016, 18:27
Ostatni post: bysior
  jaki wybrać kręcioł artur80 2 4.491 25-03-2014, 15:12
Ostatni post: gonzaless
  Sposób na SANDACZE - ogólna wiedza, rady, sekrety. Krystek 38 61.218 24-09-2011, 21:51
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.