Shrap-Drakers Fishing Forum
Oplaty na 2014r okręg mazowiecki
Ja nie zamierzam niczego organizować, są chyba bardziej zaangażowane osoby Oczko.
Ciekawi mnie tylko czy tego typu akcja coś by dała, i czy kiedyś coś takiego było, bo nie oszukujmy się ale petycjami cyfrowymi czy nawet tradycyjnymi analogowymi szczerze wątpię by dało radę coś większego zdziałać.

Z nami wędkarzami jest tak że naprawdę dużo gadamy Haha, z jakimkolwiek wędkarzem jak rozmawiam to temat że albo za drogo, albo za mało ryb - i nikt jeszcze nic z tym nie zrobił. Może kiedyś będzie zbyt drogo albo już zbyt mało rybnie i wtedy coś się wydarzy.

Na chwilę obecną patrzę uważnie na rolników ROTFL. Zobaczymy co oni wywalczą, może jakieś dopłaty do dopłat, albo chociaż większy rabat na upuście za paliwo Oczko.
Odpowiedz
Jak by co, to idę z Wami!
Odpowiedz
Powiedzcie tylko gdzie i kiedy Haha
Widok odpływającej ryby - bezcenny
Odpowiedz
To by się społeczeństwo uśmiałoFigielek

Ryb złapać nie mogo to protestujo...GlupekHahaHura

Sie nauczta łapać i przestańta protestowaćHahaHura
Odpowiedz
W ostatnim czasie odbyły się dwie pikiety,jedna w Olsztynie,druga w Orzyszu. Protestowali wedkarze,miejscowi przedsiębiorcy z branży hotelarskiej. Blokowli ulice itp.Walczyli o zaprzestanie odłowów siecowych. Czy coś wywalczyli nie wiem,dodam że zebrało się ponad 200osób.

ps. Z drugiej strony z 600tys wedkarzy nie można zebrać większej grupy i coś zawalczyć Bezradny
Odpowiedz
Ja poszedłbym Usmiech
Odpowiedz
Michał u nas w okręgu jest dobrze, na co nam protesty ostatnio na zebraniu sprawozdawczym nawet usłyszałem stwierdzenie, żeby już nie zarybiać za dużo rybów w wodach.
Odpowiedz
(14-02-2015, 16:40)petso napisał(a): żeby już nie zarybiać za dużo rybów w wodach.
Bo wypuszczata Figielek

Odpowiedz
Najpierw wędkarze będą opony palić, Ci bardziej ekologiczni jedynie popatrzą Pfftt że im rybacy ryby wyławiają, a potem rybacy przyjdą że im wędkarze chleba od mordy zabierają. Może zagłosujmy w wyborach na ogórka, muchy też podejmowały różne decyzje Oczko

A na koniec przyjdą wędkarze na spółę z rybakami znad morza. Wtedy i my się możemy dołączyć. Ulice samochodami poblokować, Wisłę łódkami (choć co to tam pływa po tej Wiśle w wwie). Potem coś spalić, choć na chwilę obecną to i tak ktoś most podpalił. Było by śmiesznie. A zwłaszcza że Bronek też wędkuje (ale zabija płotki z Mazur).

Proponuję Ku Klux Fishing Clan założyć, kupić ciuchy i pochodnie i ogień Haha Haha Haha No może jeszcze parę dronów Usmiech



http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.