Shrap-Drakers Fishing Forum
Karp co i jak:)?
#11
A tak na serio już mówiąc o karpiarstwie, to chyba taki nawyk spinningowy, nie lubię siedzieć w jednym miejscu, nęcić itd. Lubię zmieniać miejsca, bez jakiegoś szczególnego nęcenia, obmacać zestawami i następnego dnia, nie ważne czy brało czy nie, ruszyć w nowe.

A tak jak chłopaki siedzą przez te kilka dni zanudziłbym się na śmierć.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#12
Nie o nudę w tej metodzie chodzi , ale też trzeba sobie samemu zorganizować czas tak , aby się nie nudzić. A jeśli jeszcze są brania , mogę Cię zapewnić nie mas czasu na nudę a adrenalina jest na najwyższym poziomie.Luzik
Odpowiedz
#13
A z tymi braniami to bywa różnie, tym bardziej na moich wodach...

Zorganizować czas mówisz, pewnie chodzi o coś poza wędkarstwem. Jadę na ryby i się skupiam na rybach, książki nie mógłbym czytać.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#14
Nie tylko o tych sprawach poza wędkarskich, ale i też należy sporo poświecić czasu na przygotowanie zanęty.Czasami robi się kulki na miejscu i tu masz pole do popisu. Tak że nie ma czasu na nudę .Jak jadę z kolegami na trzy dni to czas tak szybko mija że nie obejrzysz się a trzeba się już pakować do powrotu.OczkoKwadr
Odpowiedz
#15
To na każdym wyjeździe czas szybko mija, szczególnie jak jedziesz w miłym towarzystwie i nie chcesz spoglądać na zegarek by nie widzieć tych szybko upływających minut...

Kaz, właśnie wolę tak na wędrowniczka, szukać miejsc, trochę jedynie nęcić w czasie łowienia, jeździć od miejscówki do miejscówki, od zbiornika do zbiornika. Nie lubię nęcić dużo bo wiem jaki to potem syf zostaje w wodzie - nie zawsze się przecież trafi w rybne miejsce.

Jeden lubi czarne, drugi blondynki...

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#16
Powoli wsiąkam w każdą nową metodę, tak jak w tym przypadku, "pik... pik..." sygnalizatora mobilizuje niesamowicie...

[Obrazek: img5186kn.jpg]

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#17
A widzisz jak to wciąga!!!!!!!!!!!!HuraHuraHura
Odpowiedz
#18
Wciąga piknięcie sygnalizatora, kopnięcie szczupakowe w jerka, powierzchniowy atak, spławikowy taniec, gruntowe "puk, puk"... Każdy szczegół z każdej metody jest właśnie tym co ciągnie człowieka nad wodę...

Na spotkaniu porozmawiamy o karpiach, sumach i nocnych braniach, przecież nie odpuścimy żadnej nocki nad starorzeczem!! Haha Haha

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#19
Ktoś na forum proponował maty karpiowe po taniości, jak się dobrze orientuję Rapa miał coś takiego. Czy nadal aktualne??

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#20
Cześć.

Zamierzamy wybrać się na rybki nad staw. W stawach dominującą rybą jest karp, owszem są inne ryby ale przeważnie łowi się karpie. W związku, że we czwartek mamy wolne w szkole to namówiłem tatę na rybki. I ja z takim zapytaniem, czy na karpa nie jest za zimno ?
Głębokość to max 2,50m
Teraz dni u mnie są bardzo chłodne, max do 9 °C. A w nocy nawet do 0, dzisiaj tak było...
We środę w dzień ma być 7°C a w nocy 3°C.
We czwartek ma być taka o to pogoda:

W dzień: 9 °C
Ciśnienie: 1005 hPa
Opady: Brak
Wiatr: 13 km/h
Damy radę coś złowić na tej głębokości ? Haha Bo zawsze jest inne wyjście Pfftt iść na ten większy staw, bo tam są miejsca bardzo płytkie...
Czekam na odpowiedz. Usmiech
Hobby:
Wędkarstwo - Ciężarówki



Dużo czytam, mało pisze.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  duży leszcz z dużej rzeki - jak? night_walker 102 114.485 16-10-2011, 18:17
Ostatni post: Wozik77


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.