Shrap-Drakers Fishing Forum
Muchowanie nad Wkrą
#51
(23-07-2014, 08:30)morouk napisał(a): Jak będziesz deptał ciągle te same miejsca, to 50tki nie złowisz Pfftt Bo rybki nabawisz lęków przed muchami. Piszę to całkiem serio.

Wiem dlatego ostatnio z @petso szukaliśmy ciekawych alternatyw i kila znaleźliśmy Usmiech teraz jak jedziemy to tak żeby zmieniać krajobraz dosyć często Usmiech i nie zostawiać po sobie śladów Usmiech
Odpowiedz
#52
(23-07-2014, 08:51)krzyko napisał(a):
(22-07-2014, 20:24)STRUS napisał(a): Dzisiejszy na suchara...
Piękna jaźwica Wojtek Oklasky.No to miałeś jazdę na swoim Kongerku ROTFL

No trochę szalał . W nurcie ciężko go bylo do podbieraka dociagnac . A konger jeszcze zapas ma. Sznura mu nie oddałem nawet centymetra ... Krzychu kupiłeś wedke ?
Odpowiedz
#53
(23-07-2014, 10:33)STRUS napisał(a):
(23-07-2014, 08:51)krzyko napisał(a):
(22-07-2014, 20:24)STRUS napisał(a): Dzisiejszy na suchara...
Piękna jaźwica Wojtek Oklasky.No to miałeś jazdę na swoim Kongerku ROTFL

No trochę szalał . W nurcie ciężko go bylo do podbieraka dociagnac . A konger jeszcze zapas ma. Sznura mu nie oddałem nawet centymetra ... Krzychu kupiłeś wedke ?
Kupiłem i jestem bardzo zadowolony.Tylko trochę jest zepsuta, bo łapię małe rybki Bezradny.To na pewno wina wędki ,przecież nie moja Haha ROTFL

Odpowiedz
#54
No to luks ze jesteś zadowolony . A co do zepsucia hmm... Najważniejsze się nie poddawać ... Usmiech
Odpowiedz
#55
(23-07-2014, 08:51)krzyko napisał(a): Kupiłem i jestem bardzo zadowolony.Tylko trochę jest zepsuta, bo łapię małe rybki Bezradny.To na pewno wina wędki ,przecież nie moja Haha ROTFL

Nie tam wędki na pewno nie to raczej może być wina kołowrotka. Albo masz zły podkład.
Odpowiedz
#56
(22-07-2014, 20:24)STRUS napisał(a): Dzisiejszy na suchara...

Fajny o doskonałych proporcjach Okok
Odpowiedz
#57
Dzięki wszystkim. Mam nadzieję ze nie ostatni ... Latwo go podejść nie byłoale jakos dałem radę...
Odpowiedz
#58
Dobrze Ci idzie Wojtek Usmiech
Odpowiedz
#59
Nauka nie idzie w las ... Figielek
Odpowiedz
#60
Pierwsze koty za płotyOczko Do waszych okazów jeszcze mi daleko, ale i tak "zaciesz" był ogromy!
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.