Shrap-Drakers Fishing Forum
Muchowanie nad Wkrą
#31
A wiec buszowanie zakończone po wkrzanskich kniejach zakończone dwa dni po 6 godzin łapania i wynik =0 niestety ten weekend był bezrybny.
Sobota: to głównie deszcz Usmiech w niedzielę ładne słonko dość silny wiatr ale już nie przeszkadza tak bardzo rybki było widać ale brać nie chciały.
Odpowiedz
#32
Też dzisiaj byłem nad rzeką, niestety miałem czas dopiero popołudniu. U mnie ryby interesowały się muchami ale były dość ostrożne, złowiłem pięć w przedziale 30 - 35, dwa trochę większe 40 i 44 cm i jeden dobry czterdziesak spadł mi pod nogami. Zdecydowanie ruszyły się komary i gzy.
Odpowiedz
#33
No Panie Adamie jak ty tylko 5 złapałeś to nie brałyPfftt
Piękne rybki gratulacje
Odpowiedz
#34
I to mi się podoba Haha.Byłem wczoraj i nie było lekko muszę przyznać.Chciało by się powiedzieć nie brały a to nie prawda bo Adamowi brały Haha.Oklasky
Odpowiedz
#35
A nie mówiłem, a nie mówiłem .... Oczko
Odpowiedz
#36
(14-07-2014, 13:34)krzyko napisał(a): I to mi się podoba Haha.Byłem wczoraj i nie było lekko muszę przyznać.Chciało by się powiedzieć nie brały a to nie prawda bo Adamowi brały Haha.Oklasky

To dziwne bo wczoraj tj. 14.07 była bardzo duża rójka mrówki "Hurtnica zwyczajna"; może trzeba było mniejsze muchy stosować.

Odpowiedz
#37
(15-07-2014, 12:52)gagacek napisał(a):
(14-07-2014, 13:34)krzyko napisał(a): I to mi się podoba Haha.Byłem wczoraj i nie było lekko muszę przyznać.Chciało by się powiedzieć nie brały a to nie prawda bo Adamowi brały Haha.Oklasky

To dziwne bo wczoraj tj. 14.07 była bardzo duża rójka mrówki "Hurtnica zwyczajna"; może trzeba było mniejsze muchy stosować.
A kto by mi przywiązał muchę wielkości mrówki Haha. A tak na poważnie, moje wczoraj było 13 lipca Oczko

Odpowiedz
#38
Ja na suchą na Wkrze łowię dość rzadko, nigdy niestety nie trafiłem na rójkę mrówki, napisz proszę czy w związku z tą rójką ryby się podnosiły, na jakim odcinku była, czy płynęło dużo owada?
Miałem okazję również dzisiaj trochę pomachać, klenie nawet dobrze skubały Ostr , ryb w przedziale 30 - 35 miałem sporo, oprócz tego cztery trochę większe które zmierzyłem, miały 48, 42, 39 i 38.
Odpowiedz
#39
Pięknie Adamie pięknie, aż muszę przytoczyć kultowe już chyba powiedzenie jednego autochtona :"panie nasze tak nie umną" Haha.
Byłem kiedyś świadkiem spływania dużej ilości uskrzydlonych mrówek Wisłą ale nic ich wtedy nie zbierało, a klenie były bo siadały na obrotówki.
Odpowiedz
#40
Gratuluję pięknych kleń Adam!!! OklaskyOklaskyOklasky Kurcze jak Ty to robisz, zawsze jak patrzę na Twoje relacje z nad wody, to tak sobie myślę ile to jeszcze nauki przede mną, żeby choć w połowie dorównać Twoim wynikom, ale ciągle próbuję i kombinuję jak tu przechytrzyć te piękne rybki.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.