Shrap-Drakers Fishing Forum
Jeziorka
#1
Dziś przewietrzyliśmy płuca Pfftt Pojechaliśmy nad Jeziorkę. Woda wysoka, rozlewa się. Na rozlewiskach widziałem jakieś oznaki życia w wodzie.
Rzeka na tym odcinku pięknie meandruje. Dużo drzew w wodzie, dołki. Kontaktu z rybą nie mieliśmy, chyba jednak ta rzeka umiera.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Włodek nam kładkę chciał zrobić Pfftt

   

A tak wygląda obcowanie z naturą.

WSTYD !!!!!

Szkoda że nie znaleźliśmy jakiegoś rachunku, adresu lub coś podobnego. Od razu bym dzwonił na policję.

   

   

   

   
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

#2
To jest tak jak cham ma w genach chłopa z czworaków. Nieważne, że cham przeprowadza się do miasta, mentalność zostaje. Co za płotem to pańskie, wolno wszystko zniszczyć, ukraść, zasyfić.
Co ta jeb*** komuna zrobiła z tym narodem.
#3
Masakra ten śmietnik BeczyBeczy Co za mentalność? . Wrrrrrrrr NerwusNerwus
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
#4
Sam się zagotowałem jak to i inne takie cuda widziałem. WSTYD !!!

W pierwszym miejscu jak zaparkowaliśmy to leżały śmieci z domostwa, pampersy itp. Jak można jechać nad wodę i zabrać śmieci ze sobą skoro pod domem lub blokiem śmietniki stoją? Ja tego nie rozumiem Bezradny

Ten duży śmietnik był koło drogi (jakieś 25m). Że nikt tego nie widzi, albo nie chcą widzieć ;(
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

#5
Tlen jak najbardziej wskazany, ale na net bajzel przykro patrzeć, k......wa ręce opadają!
"Szacunek dla natury to pierwotne jest sedno"
#6
ten syf działa wymiotnie, u nas dziś podobne widoki były szoook
#7
I teraz sobie niech każdy pomyśli ile tego te wysokie wody w skali całej Polski zbiorą z brzegów, ile jest w tych śmieciach trujących związków, które będą zalegać na dnie rzek.
Ja w piątek byłem u siebie na wsi i struga wylała bo pełnymi śmieci workami zatkał się przepust/mostek Dobani.
#8
najgorsze jest to że to bydło ciągnie zawsze do wody. Jak w lesie czy na łące jest jakieś oczko to będą i 30km od głównej drogi jechać po wertepach by te śmieci w nim utopić. Jak walną w las to jeszcze da się to zebrać, ale z wody kto wyciągnie?
Ja zgłaszałem kiedyś na straż miejską 300 metrowej długości górę nielegalnej zwałki gruzu ,ziemi i śmieci to nie znaleźli.
A co do jeziorki umierającej. Może warto dowiedzieć się jakie koło się nią opiekuje. Jeśli takiego nie ma założyć własne i prosić o przyznanie rzeki. Potem o pieniądze na zarybienia itd... Sporo osób jest na forum. To jak? Usmiech Uwaga to się wiąże z chodzeniem na zebrania, udzielaniem się , prace w terenie itp...
#9
(14-04-2013, 21:44)harp napisał(a): A co do jeziorki umierającej. Może warto dowiedzieć się jakie koło się nią opiekuje. Jeśli takiego nie ma założyć własne i prosić o przyznanie rzeki. Potem o pieniądze na zarybienia itd... Sporo osób jest na forum. To jak? Usmiech Uwaga to się wiąże z chodzeniem na zebrania, udzielaniem się , prace w terenie itp...

i pilnowaniem Bezradny

Bardzo dużo pudełek po robakach czerwonych leży po brzegach. Rzeka jest piękna, tu pstrąg by się uchował ale wyłapią go na robaka a szkoda bo tu są naprawdę ciekawe odcinki.

C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

#10
Piekny wypad Krystek,fajna woda.

Co do syfu,szkoda słów.DobaniMoże kiedyś takimi rzeczami będzie się zajmowało miasto i nie tylko smietniki będą oprózniane ale i takie "niespodzianki" sprzątnąBezradny




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Jeziorka Czerniakowskiego malcz 36 46.633 19-10-2013, 10:16
Ostatni post: lconder
  Wieści znad Jeziorka Gocławskiego radekg 2 5.540 17-05-2013, 21:52
Ostatni post: artur


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.