Shrap-Drakers Fishing Forum
Muchowe łowy - 2013
#31
Służy, służy Usmiech Jest okej. Duży, rybki mają w nim luźno, nawet te większe. Generalnie jestem zadowolony Usmiech Spokojnie można rybkę przetrzymać do zdjęcia bez stresu, że będzie miała za ciasno. Mam nadzieję, że ten ode mnie również daje radę i nie nadąża schnąć Oczko
Odpowiedz
#32
Michał - piękny Ryb. Jeszcze trochę nauki i będziesz deptał po piętach Rybarakowi Oczko

Gratki OklaskyOklaskyOklaskyOklaskyOklaskyOklasky
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#33
Wozik, dziękuje Ci serdecznie, ale wierzaj mi, że to komplementa niezasłużone dla mnię... Gdzie mi tam, oj gdzie ... Ja tam jestem jak w lidze piłkarskiej niedoświadczony w ekstraklasie beniaminek, a Rybarak - jak FC Barcelona, czy Real Madryt w nogę Oczko Poza tym to kleń, jakich wiele we Wkrze, ot taki średniak, przeciętniak... Żaden okaz. Tyle, że jeden z pierwszych tej wiosny i dlatego zasługuje na swojego posta na SD.
Odpowiedz
#34
Ano że Rybarak to klasa sama w sobie to fakt oczywisty, ale że pasja z jaką Ty podchodzisz do Muchy będzie z każdym sezonem procentować to też pewnik.
Tak więc połamania na kolejnych pięknych Wkrzańskich rybach w owadach gustujących Okok
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#35
No trochę jeszcze przede mną jest ... Ale powiem Ci, pasja na nowo odżywa przy łowieniu na muchę. Wierzaj mi ...!
Odpowiedz
#36
poprostu Morouk przechlapane jest z tym muszkarstwem. Ja chyba dostałem uczulenia na te futra i pióra. Co kręcenie to płuca wypluwam, ręce swędzą ,oczy pieką. Pewnie mnie znajdą kiedy rano sztywnego z gębą w pudle z materiałami. Muchowania nie odpuszczę.
Odpowiedz
#37
(12-05-2013, 00:06)harp napisał(a): poprostu Morouk przechlapane jest z tym muszkarstwem. Ja chyba dostałem uczulenia na te futra i pióra. Co kręcenie to płuca wypluwam, ręce swędzą ,oczy pieką. Pewnie mnie znajdą kiedy rano sztywnego z gębą w pudle z materiałami. Muchowania nie odpuszczę.
Michał jeśli to alergia wziewna może jakaś maseczka pomoże , chociaż próbowałem sam szlifować balsę w masce chyba wiskozowej i przechlapane, bo się dusiłem z braku powietrza Dobani

Odpowiedz
#38
Pfftt
   
   
Odpowiedz
#39
Co Figielek?,ryba jest ryba a rozmiar podobno nie ma znaczenia Haha.Nawet pewnie nie zdawałeś sobie sprawy że jeszcze kiedyś złowienie uklei będzie cieszyło Oczko
Odpowiedz
#40
(16-05-2013, 09:38)krzyko napisał(a): Co Figielek?,ryba jest ryba a rozmiar podobno nie ma znaczenia Haha.Nawet pewnie nie zdawałeś sobie sprawy że jeszcze kiedyś złowienie uklei będzie cieszyło Oczko

No co ty Krzysiu to nie bolenie ROTFL a ja tak się cieszyłem Pfftt
a figlelek to po prostu przemilczenie moich połowów Glupek w porównaniu do kolegów.
A co do uklejek to naprawdę wielka a nawet WIELKA radość Hura to był pierwszy raz z muchówką
jakoś nie mogłem się zgadać z nikim kto może mi pokazać jak się łowi, Bezradny więc wczoraj nie wytrzymałem i musiałem sam próbować Muza
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Łowy muchowe 2021 Lecek 6 5.374 08-06-2021, 14:29
Ostatni post: wodna12
  Muchowe łowy 2020 DarekP 59 26.006 12-01-2021, 20:49
Ostatni post: DarekP
Tongue Muchowe łowy 2019 DarekP 40 18.514 02-12-2019, 23:07
Ostatni post: Wozik77
  Muchowe łowy 2018 DarekP 79 40.249 29-10-2018, 21:58
Ostatni post: Wozik77
  muchowe łowy 2014 :) wisnia 80 67.048 20-09-2014, 20:07
Ostatni post: morouk
  Filmiki wędkarstwo muchowe harp 89 96.910 28-02-2014, 12:18
Ostatni post: wisnia
  Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura morouk 172 131.339 26-11-2012, 20:11
Ostatni post: Wozik77


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.