Shrap-Drakers Fishing Forum
Muchowe łowy - 2013
(21-08-2013, 21:52)Wozik77 napisał(a): Właśnie tak dziś dyskutowałem z tym drugim zakręconym muszkarzem z Płónska HahaHaha , jak to możliwe żeby w taką pogodę na suchą poławiać, ale zgodnie stwierdziliśmy że to tylko "Wariat" Darek może coś takiego próbować OczkoOczko
Piękne chwile na pewno przeżyłeś i to się liczy !!! A Pan Kleń Profesor jeszcze się napatoczy , zobaczysz Okok
Gratki OklaskyOklaskyOklaskyOklasky

Jest jedna zasada, która powinna obowiązywać w wędkarstwie muchowym w szczególności –obserwujemy to co dzieje się nad i w miarę możliwości pod wodą i na podstawie obserwacji dobieramy muchy i technikę. Muchą zimitujemy wszystko: robale, żaby, ssaki, ptaki, chleb, rzęsę i co tam stryjenka sobie jeszcze życzy. Sucha mucha imituje wszelaki dryft, który zjadają ryby a warunki meteo nie mają tu nic do rzeczy. Zdarzało mi się łowić na sieczkę lipienie w grudniu i klenie w marcu grubaśne żylenice. Darek zaobserwował żerowanie powierzchniowe co słusznie skłoniło go do łowienia na susz. Ale ogólnie nie dajcie się zwieść i łówcie według maksymy „ czucie i wiara bardziej mówi do mnie niżli mędrca szkiełko i oko”Jezyk
Odpowiedz
Adam - z tym powiedzonkiem trafiasz w sedno . OkokOkokOkok
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
Ot to właśnie!
Odpowiedz
To było niezapomniane zakończenie sezonu pstrągowego...

43,5 cm:

   

45 cm (mój PB):

   

Ech ... Usmiech
Odpowiedz
Gratki Panie Michale za takie piękne "kropkowańce" na zakończenie sezonu tym bardziej iż wiem, że dały one jednocześnie zacne miejsce na podium dość poważnej rywalizacji wędkarskiej OklaskyOklaskyOklaskyOklaskyOklasky OkokOkokOkokOkok
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
Pięknie Michał Oklasky Oklasky Oklasky
45 cm kropka to już fajowe łowy Muza Okok
Odpowiedz
Gratki wielkieUsmiech Też kiedyś miałem tak fajne zakończenie sezonu aż łokieć od brań bolałUsmiech
A jakże pięknie wybarwione są te kropki Usmiech Trzymaj wodę w tajemnicy Usmiech

C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
Gratuluję raz jeszcze OklaskyOklaskyOklasky
Piękne ryby złowione w pięknych okolicznościach przyrody,piękną metodą jaką jest sucha muszka Figielek
Odpowiedz
Piękne ryby i zdjęcia takie profesjonalne Aparat, Michale Oklasky.Gratuluję miejsca na pudle :oczko: Tobie i pozostałym zwycięzcom.Takie klimaty to Muza
Odpowiedz
były trzy jeden 5cm drugi 10cm a ten 37cm wszystko na suchara Muza
   
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Łowy muchowe 2021 Lecek 6 5.374 08-06-2021, 14:29
Ostatni post: wodna12
  Muchowe łowy 2020 DarekP 59 26.006 12-01-2021, 20:49
Ostatni post: DarekP
Tongue Muchowe łowy 2019 DarekP 40 18.514 02-12-2019, 23:07
Ostatni post: Wozik77
  Muchowe łowy 2018 DarekP 79 40.249 29-10-2018, 21:58
Ostatni post: Wozik77
  muchowe łowy 2014 :) wisnia 80 67.048 20-09-2014, 20:07
Ostatni post: morouk
  Filmiki wędkarstwo muchowe harp 89 96.910 28-02-2014, 12:18
Ostatni post: wisnia
  Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura morouk 172 131.339 26-11-2012, 20:11
Ostatni post: Wozik77


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.