Shrap-Drakers Fishing Forum
Jacek "Jaj" Jóźwiak
#1
http://www.wcwi.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3610&Itemid=165
Pewnie mało który z Was znał Jacka osobiście, jeśli już to Jego książki i artykułu w necie lub prasie lata temu.
Ja miałem to szczęście że Jacka znałem i jest mi smutno [*]
Odpowiedz
#2
Książki i artykuły super, a jak się słuchało opowieści to wie tylko ten kto spotkał Pana Jacka osobiście
Smutne [*]
Odpowiedz
#3
Spotkałem - świetny człowiek. Szkoda, że już go nie ma nad wodami...
Odpowiedz
#4
(06-03-2013, 09:19)bysior napisał(a): Spotkałem - świetny człowiek. Szkoda, że już go nie ma nad wodami...

[*]

Nie znałem, ale czytałemOkok

Tomku duch Dobrych Ludzi będzie zawsze
nam towarzyszył nad każdą wodą.

Pozdrawiam waldi-54Papa2
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
Odpowiedz
#5
Też miałem okazje z nim łowić.
Mało kto potrafił tak opowiadać o wędkarstwie jak on. Znał się na spinningu i bardzo dobrze potrafił łowić tą metodą. Zresztą faktycznie był wszechstronny i to w wielu dziedzinach życia.
Miał też pewną wędkarską wpadkę, ale teraz nie ma to już zupełnie znaczenia.
Tak więc, Jaj wielkim wędkarzem BYŁ. [*]
Odpowiedz
#6
Jedyny człowiek którego artykułów wędkarskich szukałem w necie szczegółowo, po imieniu i nazwisku. To gwarantowało sprawdzoną wiedzę i wartościowe spostrzeżenia. Można powiedzieć że czytałem to jak podręcznik. Bardzo dobry podręcznik.

[*]
Odpowiedz
#7
Gdy GRŁ przejeła wody okręgu łomżyńskiego wybraliśmy się z Jackiem na spotkanie z dzierżawcami, gdzieś to było opisane. Oczywiście jako że był marzec lub wczesny kwiecień próbowaliśmy swoich sił na Łojewku co było dla mnie pierwszą próbą łowienia pstrągów w Polsce (gdzie indziej już się zdażało).
Wiele rzeczy od Jacka się dowiedziałem co zaowocowało złowieniem razem 21 pstragów w ciągu pół dnia.
Znaczy Jacek złowił 17 a ja pozostałe Bezradny 30cm przekroczyły chyba 2 i to oczywiście Jacka.
Odpowiedz
#8
Wiele, wiele Jego wspaniałych tekstów czytałem z wypiekami na twarzy...
[*]
Odpowiedz
#9
Smutna to wiadomość [*]. Teksty Jacka miały swój styl i były tymi, które znacząco wyróżniały się w wędkarskiej sieci..
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#10
Na początku lat 90, wędkarską prasę kupowałem głównie po to, aby przeczytać jego kolejny tekst....
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.