Shrap-Drakers Fishing Forum
PZW po prostu zwala z nóg...
#51
No tak, po co dać się szczupłym wytrzeć samodzielnie? Lepiej im w tym pomóc, a mięsko do marketu...
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#52
(22-04-2013, 12:16)kaczy napisał(a): No tak, po co dać się szczupłym wytrzeć samodzielnie? Lepiej im w tym pomóc, a mięsko do marketu...
Z czego

Odpowiedz
#53
(22-04-2013, 12:16)kaczy napisał(a): No tak, po co dać się szczupłym wytrzeć samodzielnie? Lepiej im w tym pomóc, a mięsko do marketu...

Jeszcze rozumiem w czerwcu przed sezonem co by turysci mogli sobie swieza rybe w smazalni kupic ale nie lepiej ikrzyce na plytkiej wodzie wytargac zaraz po zejsciu lodu i miesko wpuscic do supermarketow. Chory kraj.
Odpowiedz
#54
http://www.pzw.org.pl/czystawoda_ryki/wiadomosci/77661/60/wiadomosc_z_podworka

Ano zwala...

Odpowiedz
#55
(24-05-2013, 13:09)jakub napisał(a): http://www.pzw.org.pl/czystawoda_ryki/wiadomosci/77661/60/wiadomosc_z_podworka

Ano zwala...

A to czasem nie jest karalne?
Odpowiedz
#56
To jest jakieś łowisko licencyjne to kij ich wie. Przerażający jest stan umysłu tych ludzi.
Odpowiedz
#57
Obok mojej działki płynie rzeczka Pisia Tuczna i jest na nie zalewik Grzymek w zeszłym roku ktoś zajumał zastawę do spiętrzenia wody i woda zeszla prawie w 100% wraz z rybami. Będąc na spacerze spotkałem panów ze strazy rybackiej i powiedzieli że pilnują żeby nikt nie wybrał reszty ryby. Pomyślałem oki pogadałem jeszcze chwile i dowiedziałem się że piecze nad tym zbiornikiem ma koło w Mszczonowie. Wiec po jakimś czasie zadzwoniłem do prezesa koła i dowiedziałem się że oni nie zajmują się tym zbiornikiem bo tam jest jakiś problem z dawnym ośrodkiem Specu ktory ma cały jeden brzeg ogrodzony przez siebie. Więc postanowiłem dowiedzieć się czegoś wiecej w okregu skierniewickim i tu moje zdziwienie bo w zeszłym roku nie byli pewni czy ten zbiornik nalezy do nich czy do okregu mazowieckiego. Minąl rok i temat powrócił jak bumerang i od kwietnia próbuje sie czegoś dowiedzieć, w końcu udało mi się dodzwonić do prezesa okręgu skierniewickiego i dowiedzieć się ze Grzymek owszem jest w okręgu skierniewickim należy do obwodu Pisia ale nie jest to zbiornik tylko starorzeczeUsmiech. Nie wiedziałem że starorzecza maja budowle spiętrzające ale prezes twierdzil ze tam byl i wie dokonale jak ten zbiornik wyglada oki moze się myle. Ale co mnie najbardziej rozbawilo to jak zapytałem o zarybianie tego zbiornika to powiedział że zarybiaja Pisie w Radziejowicach i ryba spokojnie dotrze w gorze rzeki do tego zbiornika ( rzeczka ma 30 cm glebokosci no i jest jaz spietrzajacy wode na Grzymku) Jak powiedziałem mu że chyba nie o tej wodzie rozmawiamy to stwierdził ze ma teraz ważniejsze sprawy niz jakas tam zapyziała woda.

I teraz moje pytanie ma ktos jakis pomysł gdzie uderzyć żeby dowiedzieć się czegoś wiecej
Odpowiedz
#58
(29-05-2013, 14:24)Bizonik napisał(a): I teraz moje pytanie ma ktos jakis pomysł gdzie uderzyć żeby dowiedzieć się czegoś wiecej
W splot słoneczny to dech zapiera, może w wątrobę Figielek

Jak to Kaczmarek śpiewał :
"oj, naiwny, naiwny, naiwny
jak dziecko we mgle".

Takich przykładów to na gęsto ale wszystko zgodnie q....a go mać z ustawą, operatem i zarządzeniami a okazuje się że mało kto co wie, myslę o działaczach PZW.
Prezes ZO B-P dowiaduję się ze strony gminy Mielnik że mu Bug okręg siedlecki z kołem z Mielnika dorybili ale się trochę burzy że to niezgodne z prawem. Co prawda sam okręg B-P do Bugu wpuszcza ilości śladowe bardziej kładąc nacisk na wody stojące ale co z tego?
Woda w Garwolinie i naokoło to okręg siedlecki ale zalew na siedleckiej Wildze to woda OM.
Pora kończyć zajęcia służbowe i ruszać do "letniej rezydencji" Hura

Odpowiedz
#59
Tutaj dobra historia z Pomorza http://salmon.pl/artykuly/doniesienia/ekipa-pzw-o-koszalin-przylapana-na-klusownictwie
Odpowiedz
#60
(29-05-2013, 14:24)Bizonik napisał(a): Obok mojej działki płynie rzeczka Pisia Tuczna i jest na nie zalewik Grzymek w zeszłym roku ktoś zajumał zastawę do spiętrzenia wody i woda zeszla prawie w 100% wraz z rybami. Będąc na spacerze spotkałem panów ze strazy rybackiej i powiedzieli że pilnują żeby nikt nie wybrał reszty ryby. Pomyślałem oki pogadałem jeszcze chwile i dowiedziałem się że piecze nad tym zbiornikiem ma koło w Mszczonowie. Wiec po jakimś czasie zadzwoniłem do prezesa koła i dowiedziałem się że oni nie zajmują się tym zbiornikiem bo tam jest jakiś problem z dawnym ośrodkiem Specu ktory ma cały jeden brzeg ogrodzony przez siebie. Więc postanowiłem dowiedzieć się czegoś wiecej w okregu skierniewickim i tu moje zdziwienie bo w zeszłym roku nie byli pewni czy ten zbiornik nalezy do nich czy do okregu mazowieckiego. Minąl rok i temat powrócił jak bumerang i od kwietnia próbuje sie czegoś dowiedzieć, w końcu udało mi się dodzwonić do prezesa okręgu skierniewickiego i dowiedzieć się ze Grzymek owszem jest w okręgu skierniewickim należy do obwodu Pisia ale nie jest to zbiornik tylko starorzeczeUsmiech. Nie wiedziałem że starorzecza maja budowle spiętrzające ale prezes twierdzil ze tam byl i wie dokonale jak ten zbiornik wyglada oki moze się myle. Ale co mnie najbardziej rozbawilo to jak zapytałem o zarybianie tego zbiornika to powiedział że zarybiaja Pisie w Radziejowicach i ryba spokojnie dotrze w gorze rzeki do tego zbiornika ( rzeczka ma 30 cm glebokosci no i jest jaz spietrzajacy wode na Grzymku) Jak powiedziałem mu że chyba nie o tej wodzie rozmawiamy to stwierdził ze ma teraz ważniejsze sprawy niz jakas tam zapyziała woda.

I teraz moje pytanie ma ktos jakis pomysł gdzie uderzyć żeby dowiedzieć się czegoś wiecej

Byłem chyba z 10 lat temu w wymienionym przez ciebie ośrodku, nawet jeszcze nie wędkowałem. Z tego co pamiętam to woda w tym niewielkim zalewie była strasznie syfiasta, niektórzy z nas po kąpieli dostawali wysypki. Kilka lat później chcieliśmy tam pojechać z sentymentu po raz drugi, jednak ośrodek był nieczynny, rzekomo z powodu wody w zalewie, która była mocno zanieczyszczona i nie nadawała się do kąpieli. Możesz Pawle przybliżyć jak ten zbiornik wygląda z wędkarskiego punktu widzenia?
Widok odpływającej ryby - bezcenny
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brzóze, PZW OM, list otwarty do rzecznika PZW bysior 0 4.117 15-11-2019, 05:32
Ostatni post: bysior
  Magazyn śledczy o PZW online bysior 2 4.572 05-07-2019, 17:12
Ostatni post: bysior
  Nowy Prezes PZW bysior 5 7.042 27-10-2017, 17:49
Ostatni post: bysior
  Petycja NIE DLA RYBAKOW NA WODACH PZW Peter 25 25.348 21-01-2015, 13:47
Ostatni post: niszczu
Rainbow PZW na celowniku Ministerstwa Sportu kaczy 4 10.786 05-02-2013, 11:14
Ostatni post: fiku
  Jakie są cele PZW... burymichu 9 14.840 27-02-2012, 19:43
Ostatni post: moczykij


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.