Shrap-Drakers Fishing Forum
zarybienia w OM PZW 2012
#1
http://ompzw.pl/modulesData/files/2326_dziaalno_w_zagospodarowaniu_i_ochronie_wd_me7nhy4f.pdf
Odpowiedz
#2
Ciekawa rzecz z tym amurem,znam co najmniej jedno koło, które zarybiało tą rybą a w sprawozdaniu nie ma śladu...Bezradny
Odpowiedz
#3
A co to znaczy "Bug 5"
Odpowiedz
#4
@marcist - chodzi zapewne o obwód rybacki nr 5 czyli od ujścia rzeki Nurzec do ujścia rzeki Liwiec Usmiech
Odpowiedz
#5
dzięki Grzesiu nie mogłem tego znaleźć Glupek
Odpowiedz
#6
A jaka powierzchnie wód ma pod swoim władaniem OM?
Odpowiedz
#7
Odnośnie zarybień te cyferki które wpisała Pani na etacie nie wiele znaczą. Przykładem jest mój odcinek Narwi - jeśli OM postanowił coś wpuścić - to trzeba jechać po ryby prywatnymi kosztami to raz, a dwa że zarybienia mijają się z celem - ichtiolog nie skończył chyba podstawówki.... Szkoda gadać. Molocha nie zburzymy, trzeba zacząć od filarów - czyli od Kół.
Odpowiedz
#8
a co oznacza Wisła 3, Wisła 4??
Odpowiedz
#9
A Wissa to jest gorska rzeka? Czy beton po prostu wpuscil kropasy Do nizinnej co by dziadki na robala mogly sobie szlachetnych rybek polowic?
Odpowiedz
#10
Wisła 3 to obwód rybacki rzeki Wisły od ujścia Pilicy do ujścia Narwi a 4 od ujścia Narwi do ujścia Mołtawy.
MOŁTAWY a nie MOTŁAWY. MOŁTAWA ma ujście do Wisły gdzieś w ok. Wyszogrodu.
Andrzej, sprawdziłem - można łowić na glizdy.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zegrze i patologia w PZW bysior 6 9.425 22-09-2016, 20:28
Ostatni post: slimo
  stanice PZW okręg mazowiecki Artur Z. 11 19.413 20-03-2012, 06:53
Ostatni post: hairy
  Zwiększone zarybienia Jeziora Zegrzyńskiego Bizonik 3 7.373 19-04-2011, 20:07
Ostatni post: dienekes


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.