Shrap-Drakers Fishing Forum
Narybek „kroczek” proszę o info
#1
Witam poszukuje narybku do stawu - czy ktoś wie gdzie w okolicy Warszawy można kupić narybek np. karpia, lina, płoci, amura – z góry dzięki za informacje Plotki
Odpowiedz
#2
MIałem kiedys podobny problem i w okolicy W-wy nic nie znalazłem :-(
Odpowiedz
#3
Cos wkoncu udało mi sie ustalić jesli chodzi o miejscowy grunt i możliwości zakupu rybek do stawu na stronce http://www.pkt.pl/firmy/Mazowieckie/ryby+-+hodowla,+po%C5%82%C3%B3w/1/ jest troche gospodarstw rybackich itd z woj mazowieckiego i z tego co sie zorjetowałem dzwoniąc do najbliżdzego mi gospodarstwa tz. w Ossowie lel.: 0 22 786 19 63 nie ma tam problemu z zakupem rybek (jak to Pan powiedział na wiosne od marca zapraszmy" Kwadr
Ew na podlasiu w sumie blisko - bo lebiej jechac w tamta strone niz sie przebijac przez warszaw do gospodarstw położonych po drugiej stronie wisły Mysli za Sokołowem Podlaskim jest Gospodarswo Rybackie Pokaniewo gm. Milejczyce
oferuje: (karp, szczupak, jesiotr, sum, amur) ok 3000kg
kontakt (85) 6579440 lub 888792145
pozd.
Odpowiedz
#4
Dzięki ZIBI ! za info
Mam pewien zamysł i może skorzystam z twoich namiarów - jeszcze raz dzieki
P
Odpowiedz
#5
Już Ci odpowiadam bo sam miałem do niedawna taki sam problem i już to przerobiłem.

Grzegorzewice - Ekofarm - gm. Żabia Wola (30 km od Warszawy) już od końca września br. będą mieli praktycznie wszystkie gatunki w formie jesiennego narybku. Trzeba dzwonić i rezerwować.
Żabieniec k. Piaseczna. Ci specjalizują się w sprzedaży narybku wiosennego a i gatunki bardziej oryginalne (amur, tołpyga, karp, jesiotr, sum, szczupak). Uwaga. Trochę u nich marketing kuleję - "ja tu tylko sprzątam dam telefon do pana Krzysztofa". A pan Krzysztof nie odbiera telefonu i nie raczy oddzwonić.

Jak masz mały staw to nie przesadzaj z zarybieniami. Wrzuć na wiosnę kilka wyrośniętych karasi a w lipcu będziesz miał zatrzęsienie własnego narybku.

pozdro
Odpowiedz
#6
Dzięki - to mi nawet pasuje bo na razie staw mam tylko "nówka sztuka - brak roślinności" a i tak muszę burty itd uformować wiec wcześniej jak na jesieni to nic konkretnego nie wpuszczę . Obecnie pływa stadko karasi 40-50 sztuk. Znalazłem jeszcze jeden namiar Gospodarstwo Rybackie Kock - maja sklep w Warszawie w wolnej chwili podzwonię i popytam - http://karpkock.pl/index.php?id=5
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Narybek jarekbialapodl 8 9.633 01-02-2013, 19:56
Ostatni post: maniek72


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.