Shrap-Drakers Fishing Forum
Gazeta Wyborcza + Rybobranie
#1
Dzisiaj w pracy jedna z koleżanek powitała mnie słowami: "bysior, dzisiaj w Wyborczej jest jakiś dodatek wędkarski!" Zaciekawiony co Wyborcza mogła dodać wędkarskiego do poniedziałkowego wydania, korzystając z pierwszych 2 minut wolnego czasu pobiegłem na dół do kiosku, żeby się przekonać... Tak więc tym dodatkiem okazał się najlepszy spis łowisk w Polsce. I tutaj od razu szlag mnie jasny trafił Nerwus

Dlaczego? Ano po pierwsze dlatego, że jako numer jeden, oznaczona jest, UWAGA, Narew poniżej Pułtuska. Dość obszernie opisana, na samym początku. I jakże wychwalany Zalew Zegrzyński, gdzie ponoć pływają piękne okazy wszelkiej ryby... Potem szereg innych łowisk, gdzie pływają piękne i wspaniałe okazy również wszelkiej ryby. Rzeka Bug, zabita i wytruta, została oczywiście pominięta zupełnie w spisie. W sumie nie dziwne, ale...

Po drugie, bardzo trafny czas na publikowanie w gazecie tego typu takiego dodatku. Mydlenie oczu, odsuwanie uwagi od skażenia rzeki? Nie wydaje mi się że te dwa wydawnictwa wydały taki dodatek OT TAK.... Mysli
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
Poszedłem kupiłem i się... (nie powiem co) opisane są łowiska pięknie, jak nigdy nawet gdzie można łódkę wypożyczyć. Dobrze że na mapce jest jeszcze Bug chyba starą tą mapkę mają . No i super łowisko Halinów ciche i spokojne


P.S. Bysior Wyborcza dziś się ładnie sprzeda z przyczyny Twej HA HA HA
Odpowiedz
#3
(03-08-2009, 12:26)Szwagierek napisał(a): łowisko Halinów ciche i spokojne

Wszystko można o Halinowie napisać ale napewno nie to że jest ciche i spokojne...
Odpowiedz
#4
(03-08-2009, 13:37)BartekP napisał(a):
(03-08-2009, 12:26)Szwagierek napisał(a): łowisko Halinów ciche i spokojne

Wszystko można o Halinowie napisać ale napewno nie to że jest ciche i spokojne...

Ale radyjka można posłuchać od sąsiada i zawsze ktoś się kreci za plecami dbając o bezpieczeństwo
Odpowiedz
#5
Tan Halinów to zwykły basen wkopany w ziemie 1-1,5m głębokości nudny jak flaki z olejem Dobani
Odpowiedz
#6
(03-08-2009, 10:02)bysior napisał(a): Po drugie, bardzo trafny czas na publikowanie w gazecie tego typu takiego dodatku. Mydlenie oczu, odsuwanie uwagi od skażenia rzeki? Nie wydaje mi się że te dwa wydawnictwa wydały taki dodatek OT TAK.... Mysli

Tomku, nie sądzę, żeby aż tak perfidnie sobie pogrywali. Chociaż kto wie...
Ja jednak postawiłbym na głupotę tych ludków.
Przecież to sygnuje PZW, a raczej zgadzamy się, że u nich z przemyśleniami nawet spraw oczywistych nie jest zbyt dobrze.
Ot i tyle!
Odpowiedz
#7
Gazet nie kupuje z zasady także ominie mnie ta przyjemność tym bardziej że to wyborczaDobani
Odpowiedz
#8
Reklama Narwi poniżej Pułtuska? I tak jest to bardzo popularne łowisko, w weekendy ciężko znaleźć wolny kawałek wody do łowienia. Z drugiej strony nie ma co dziwić się reklamowaniu swoich wód przez PZW - więcej członków więcej kasy...

A Tomku co do rybności tej wody: ja znam ludzi regularnie łowiących duże ryby, niestety albo stety współczesne wędkarstwo aby było skuteczne wymaga dużych inwestycji zarówno jeśli chodzi o gotówkę jak i czas poświęcany poznawaniu zwyczajów ryb, które zamierzamy łowić... np. 60 dużych sumów wyjętych w ciągu jednego sezonu z Zegrza (wszystkie wróciły do wody)!

Dalej masz wątpliwości czy tu są jeszcze ryby?
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.