Shrap-Drakers Fishing Forum
Katastrofa ekologiczna
#11
No to jeszcze za to że nie mogą sieciami łowić będą chcieli odszkodowanie

P.S. Ładne te uchwały musieli się wysilić nad tym
Odpowiedz
#12
(14-07-2009, 22:55)Paweł napisał(a): A później już mozna tłuc sieciami!!! Czy oni są normalni??? Co oni chcą tłuc???
Płakać, śmiać się czy co jeszcze???????

niestety takie jest nasze PZW, prędzej będzie zakaz wędkowania, niż zabronią odłowów sieciowych...

Apeluję do wszystkich o nie zabieranie ryb z Narwi... wakacje + najazd wędkarzy znad Buga i Zegrza = to i Narwi przyducha niepotrzebna by nic w niej nie zostało...
Odpowiedz
#13
Podpisuję się obiema rękami pod tym apelem!
Odpowiedz
#14
Panowie, przecież można przyczyny tej tragedii w prosty sposób ustalić ... pobrać próbki wody w Bugu, Zalewu Zegrzyńskiego i innych podejrzanych miejsc, zrobić analizę na skład wody i wszystko będzie wiadome: trawki gnijące, czy może wymyte nawozy, albo coś innego. Dziwi mnie, że jeszcze nikt na to nie wpadł, tylko ciągle są stawiane jakieś hipotezy, wszystko jest w sferze przypuszczeń, domysłów ...
Odpowiedz
#15
(15-07-2009, 09:58)morouk napisał(a): Panowie, przecież można przyczyny tej tragedii w prosty sposób ustalić ... pobrać próbki wody w Bugu, Zalewu Zegrzyńskiego i innych podejrzanych miejsc, zrobić analizę na skład wody i wszystko będzie wiadome: trawki gnijące, czy może wymyte nawozy, albo coś innego. Dziwi mnie, że jeszcze nikt na to nie wpadł, tylko ciągle są stawiane jakieś hipotezy, wszystko jest w sferze przypuszczeń, domysłów ...

Kochany, ciemnota ludzka nie zna granic... przykład nr. 1:

W TVN24 w programie 24 godziny,czy jakoś tak podano informację, że " przyczyną śnięcia ryb w Zalewie Zegrzyńskim są powodzie na południu kraju"...

W którymś z kolei :"odcinku" tej obłudy powiedziano, że " zainstalowane urządznia do napowietrzania wody pozwolą rybom swobodnie się rozmnażać ...." rozmnażać w lipcu?? A co z przeżyciem?? Żal du.. ściska...

Jak tu wymagać powiedzenia czegokolwiek konkretnego. Ja patrzę na wyniki w komunikatach na www.wios.warszawa.pl . Wszystko to mnie przeraża. Narew płynąca przy mojej działce też umarła...

Świat jest taki pusty, a ludzie w wiadomościach przejmują się zakazem pływania i nikt nie ubolewa nad stratą dla wedkarzy i ekosystemu... Żyć się odechciewa, tym bardziej, że ja naprawdę kochałam te nie zawsze okraszone dobrymi wynikami wypady nad Zalew Zegrzyński...
[Obrazek: ziw1.jpg]
Odpowiedz
#16
Morouk pewnie ze można zbadać wodę i badali ale tylko powiedzieli ze nie można się kapać a to co zatruło nie powiedzą wiec sami byśmy musieli zbadać
Odpowiedz
#17
Zobaczcie jak jeszcze jedna rybka walczy na początku filmu za panią z TV http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1609056,0,1,wojewoda_plaze_nad_zalewem_zamkniete_do_odwolania,wiadomosc.html
Odpowiedz
#18
To ja proponuję zbojkotować Pzw na Mazowszu i nie płacić składek w przyszłym roku. Trudno damy zarobić łowiskom komercyjnym, ale może te matoły się wtedy do roboty trochę wezmą.
Odpowiedz
#19
Może jakby nikt nie zapłacił to miało by sens bo nie mieli by kasy na nagrody za zasługi ale nie widzę takiej możliwościDobani
Odpowiedz
#20
(15-07-2009, 13:57)rapa napisał(a): Może jakby nikt nie zapłacił to miało by sens bo nie mieli by kasy na nagrody za zasługi ale nie widzę takiej możliwościDobani

Masz rację Rafał, upadłość musiał by związek ogłosić. Zapewne żadnych rezerw finasowych związek nie posiada , aby utrzymać choćby straż państwową.Przecież utrzymują się z naszych składek- to może dało by im do myślenia.Mysli
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.