Shrap-Drakers Fishing Forum
Wymiana haczyka w mormyszce ?
#1
Poszukuje kogoś kto miał już doświadczenie w wylutotywaniu i wlutowywaniu haczyków w mormyszkach wolframowych. Czy ktoś z szanownych forumowiczów byłby w stanie mi pomoc albo dałby mi namiar na człowieka który się podejmie takie rzeczy ?
Pozdrawiam Michał
Odpowiedz
#2
(09-12-2012, 21:19)pampi napisał(a): Poszukuje kogoś kto miał już doświadczenie w wylutotywaniu i wlutowywaniu haczyków w mormyszkach wolframowych.
Nie wiem do ilu stopni rozgrzać można lutownicę ale o ile dobrze pamiętam to wolfram ma chyba najwyższą temp. topnienia ze wszystkich metali, coś ok. 3000C więc lutownicą nie da rady (chyba?)

Odpowiedz
#3
(09-12-2012, 23:01)sacha napisał(a):
(09-12-2012, 21:19)pampi napisał(a): Poszukuje kogoś kto miał już doświadczenie w wylutotywaniu i wlutowywaniu haczyków w mormyszkach wolframowych.
Nie wiem do ilu stopni rozgrzać można lutownicę ale o ile dobrze pamiętam to wolfram ma chyba najwyższą temp. topnienia ze wszystkich metali, coś ok. 3000C więc lutownicą nie da rady (chyba?)

Da rade na bank ale czy lutownica to nie wiem.
Odpowiedz
#4
Zobacz czy przypadkiem haki nie są wlutowane w te mormyszki na zwykłą cyne. W starych rosyjskich które mam po dziadku tak jest.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.