Shrap-Drakers Fishing Forum
Porozumienia 2013
#31
(15-01-2013, 08:37)tomek79 napisał(a): Fiku poczytaj se o porozumieniu tutaj - 2 ostatnie strony ciekawe.

Poczytałem, napisałem i ręce mi opadły. W wolnej chwili rzućcie okiem Panowie... Bezradny http://pzwbielsko.pl/phpBB3/viewtopic.ph...0&start=40
[Obrazek: 72492321.png]
Odpowiedz
#32
Witam.

Jeżeli ktoś zastanawia się nad porozumieniem mazowieckiego z radomskim pzw, w kwestii łowienia na Pilicy, to jest to troche pic na wodę ponieważ kontrole obejmują tylko odcinek rzeki od Pacewa do ujścia. Ja osobiście łowię na odcinku Tomczyce - Górki w górę rzeki od Pacewa. Wędkuję tam od ponad 15 lat i nigdy nie widziałem i nie byłem poddany żadnej kontroli. W miesiącach letnich zdarza mi się przebywać nad rzeką co wieczór, więc nie ma mowy o jakimś farcie. Ja nie opłacam składek mam tylko kartę wędkarską, a tego typu problematyczne, utrudniające życie porozumienia to tylko pomysł na zarabianie pieniedzy na nieświadomych braku jakiejkolwiek kontroli na tym odcinku wędkarzach. Pozatym fakt że Pilica jest jako tako kontrolowana dopiero na odcinku za Białobrzegami najlepiej świadczy o tym że powyżej tego miejsca jest ciche przyzwolenie na brak jakiegokolwiek pozwolenia na połow a jak juz jakieś się ma to mazowieckie co i tak cieszy pzw.

W ten sposób tylko pokazujemy jacy to są wędkarze w kraju, nic tylko kombinować bo nas nie złapią. Kolego zastanów się nad swoim postępowaniem bo nie dość że łamiesz regulamin RAPR to i ogólno przyjęte zasady na tym forum. Post nie zostanie usunięty żeby ukazać ciemnotę ludzi.

MODERATOR

Odpowiedz
#33
(09-02-2013, 18:37)pilros napisał(a): W miesiącach letnich zdarza mi się przebywać nad rzeką co wieczór, więc nie ma mowy o jakimś farcie. Ja nie opłacam składek mam tylko kartę wędkarską, a tego typu problematyczne, utrudniające życie porozumienia to tylko pomysł na zarabianie pieniedzy na nieświadomych braku jakiejkolwiek kontroli na tym odcinku wędkarzach. Pozatym fakt że Pilica jest jako tako kontrolowana dopiero na odcinku za Białobrzegami najlepiej świadczy o tym że powyżej tego miejsca jest ciche przyzwolenie na brak jakiegokolwiek pozwolenia na połow a jak juz jakieś się ma to mazowieckie co i tak cieszy pzw.

Smutny I co.
Dziękować za info, czy gratulować.
Ręce opadły.Zalamka
Nadzieja, że może co wieczór chodzisz na spacery.
Jak nie spotkałeś nigdy kontroli to sieciami. Bez kontroli wolno.
Odpowiedz
#34
Hmmm brawo brawo!
Jak złodziej nie został złapany za rękę to kradzieży nie było. Cwaniactwo wiecznie żywe ...
Odpowiedz
#35
Brak słów, bo jak to skomentować?
@Pilros, piszesz, że łowisz bez opłat,
czyli kłusujesz, bo jak nazwać to, jeśli
nie kłusowaniem?
Ech, szkoda słów, ciekawe co na to
redakcja portalu?
Pozdrawiam redakcję waldi-54:Papa2
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.