Shrap-Drakers Fishing Forum
Wobki na zbyciu
#1
Po raz ostatni i definitywny stwierdziłem że łowienie w stojącej wodzie jest nie dla mnie, dlatego też postanowiłem pozbyć się części woblerów które nie mają u mnie zastosowania
   
Dorado INVADER Tonący 9 cm kolor S 12PLN
AQUA USSR pływający 12cm, bardzo fajnie pracuje, góra do 1m, jak dla mnie zbyteczny 12PLN
   
Salmo Slider GT 10 pływający 20PLN
Dwa woblerki, rękodzieło, ciekawa praca, 12cm pływające po 10PLN/szt
   
Wobler DAM pływający 15cm długości, ostro zamiata, moim zdaniem fajny do trolingu, ale łowiłem nim z ręki 15PLN
Dorado Classic RH 11 cm długości 12PLN
   
Rapala Magnum 11cm używana 20PLN

Do ceny należy dołożyć 5 pln na PP, przy zakupie kilku sztuk oczywiście można negocjować ceny.
Jeśli ktoś chętny na całość cena 99 PLN, przesyłka po mojej stronie
https://www.facebook.com/handmadebyhubertus
www.wcwi.pl
www.jerkbait.pl
www.shrap-drakers.pl
www.multiplikator.pl
www.naklenie.pl
Odpowiedz
#2
Złowiłeś coś na tę Aque USSR? Mam identyczną, może nawet trochę wiekszą i chyba tonącą i jakoś nigdy nie było okazji i kija żeby nią łowić Yyyy
Odpowiedz
#3
złowic nie złowiłem, ogólnie to przynetki przeze mnie testowane jedynie, jakoś nie widze na horyzoncie mozliwości co by pochłonęło mnie łowienie na wodzie stojącej, szkoda żeby wobki leżały odłogiem, a i zwolnione środki będzie mozna przeznaczyc na rzeczne łowienie .
https://www.facebook.com/handmadebyhubertus
www.wcwi.pl
www.jerkbait.pl
www.shrap-drakers.pl
www.multiplikator.pl
www.naklenie.pl
Odpowiedz
#4
Czołem, slajderka chętnie przytulę. Co do ew. pozostałych - jeśli jest opcja to chciałbym rzucić okiem.
Proponuję cobyśmy się spotkali i pooglądali. Ja mogę wziąć swoje - rzeczne, może Ty coś przytulisz Haha
Odpowiedz
#5
spokojna głowa
na priv wysłałem moje namiary telefoniczne i adresowe, w weekend możemy sie spotkać
https://www.facebook.com/handmadebyhubertus
www.wcwi.pl
www.jerkbait.pl
www.shrap-drakers.pl
www.multiplikator.pl
www.naklenie.pl
Odpowiedz
#6
(11-12-2012, 15:23)Rasta napisał(a): złowic nie złowiłem, ogólnie to przynetki przeze mnie testowane jedynie, jakoś nie widze na horyzoncie mozliwości co by pochłonęło mnie łowienie na wodzie stojącej, szkoda żeby wobki leżały odłogiem, a i zwolnione środki będzie mozna przeznaczyc na rzeczne łowienie .
Dam Ci Hubercik jedną radę. Nigdy nie odżegnuj się od wód stojących, bo swoją życiówkę, jak już ją złowię to raczej nie w rzece. Na rzekach ćwiczę, coby z wprawy nie wyjść, rekord padnie to i tak na stojącejCwaniak
Odpowiedz
#7
A ja co największe to na rzeceHura
I tak chyba zostanie, rzeka ma tą przewagę nad jeziorem, czy zbiornikiem, że na rzece złowię wszystkie gatunki występujące w zbiorniku z wodą stojącą, plus te które tylko w rzekach występują.
https://www.facebook.com/handmadebyhubertus
www.wcwi.pl
www.jerkbait.pl
www.shrap-drakers.pl
www.multiplikator.pl
www.naklenie.pl
Odpowiedz
#8
(13-12-2012, 14:00)Rasta napisał(a): A ja co największe to na rzeceHura
I tak chyba zostanie, rzeka ma tą przewagę nad jeziorem, czy zbiornikiem, że na rzece złowię wszystkie gatunki występujące w zbiorniku z wodą stojącą, plus te które tylko w rzekach występują.
Zasada jest taka: łowimy tam, gdzie jeździmy. Staram się trochę jeździć. I tu i tam. Jak wszystkiego nie sprzedasz coś pokombinujemy. Trochę czasu mamy.Hejka

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [S]Wobki na klenia bolenia manniek66 4 3.550 15-12-2014, 10:48
Ostatni post: manniek66
  Sprzedam wobki Klen/jaź lukasz 3 2.784 09-11-2014, 10:04
Ostatni post: lukasz
  [S] WOBKI KLEŃ / JAŹ malcz 3 3.472 02-05-2014, 06:07
Ostatni post: malcz
  Wobki rapa10 0 1.550 24-11-2013, 12:44
Ostatni post: rapa10
  Wobki i gumki. maciek17_mi 0 1.747 01-11-2013, 19:10
Ostatni post: maciek17_mi
  4 wobki Grzechu 4 3.380 20-08-2013, 15:35
Ostatni post: Peter
  Zestaw gum + 3 wobki Grzechu 3 3.384 14-08-2013, 12:30
Ostatni post: Grzechu
  Blachy i wobki przem 3 3.639 24-04-2013, 13:59
Ostatni post: przem
  sprzedam wobki kleniowe atb69 1 2.367 27-03-2013, 20:26
Ostatni post: atb69
  [S] wobki boleniowe malcz 4 3.916 16-01-2013, 14:36
Ostatni post: malcz


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.