Shrap-Drakers Fishing Forum
Amplituner
#1
Witam.
Kupię jak w temacie, może być używany ale stan ideolo...co do firmy jestem otwarty na propozycje Luzik
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#2
Kupione dziękuję.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#3
Bandzior a co kupiłeś jeżeli się można zapytać???
Ja chyba też coś muszę sobie znaleźć do muzy bo z kina domowego nie da się słuchać Bezradny
Ja myślałem o nie zawodnym Technics SU-VX500 można już za 300zł nabyć a podobno nie zniszczalny
Odpowiedz
#4
Yamaha RX V365 Tak
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#5
Fajniutki i HDMI ma
ja szukam coś do muzy kina jakoś nie używam Bezradny
Odpowiedz
#6
Ja chciałem pogodzić jeszcze konsolę PS3 bo w zimę tylko to trzyma mnie przy życiu i zdrowiu psychicznym...nienawidzę zimy zimna i tego białego gó...a za oknem tfu!
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#7
(26-01-2013, 11:39)bandzior napisał(a): Ja chciałem pogodzić jeszcze konsolę PS3 bo w zimę tylko to trzyma mnie przy życiu i zdrowiu psychicznym...nienawidzę zimy zimna i tego białego gó...a za oknem tfu!

I tu muszę się z Tobą zgodzić PS3 na zimę to jest to Okok
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#8
Kiedyś też stałem przed faktem zakupu ampli Yamahy. Ostatecznie wybrałem vintage Marantza, ale w postaci samego wzmacniacza PM 200. Do tego tuner Marantza analog, obecnie zamieniony na Arcama Alfę, CD NAD, kolumny B&W 100 W i śmigamyHaha
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.