Shrap-Drakers Fishing Forum
Ryba miesiąca
#11
proponuję to: http://www.naspinning.pl/galeria/displayimage.php?pos=-8875\
z zaprzyjaźnionej stronki
co prawda z końcówki listopada...
Odpowiedz
#12
Idzie odwilż więc szansa nadal jest.Pozatym niektórzy wyjadacze nie chwalą się od razu swoimi zdobyczami bo można by spać z fotela oglądając fotki.Poczekamy,zobaczymy Oczko
Odpowiedz
#13
cos sie ruszy na 100%, ja do końca nie odpuszczam i wierze że jeszcze w tym roku uda sie pobić mój PB z WARTY 70cm +, kry sie nie obawiam, bo tam rzeka nie zamarzaHaha
tylko ludzi pełno
https://www.facebook.com/handmadebyhubertus
www.wcwi.pl
www.jerkbait.pl
www.shrap-drakers.pl
www.multiplikator.pl
www.naklenie.pl
Odpowiedz
#14
Komisja konkursowa w składzie - ja sam Haha Uwzględniając masę i długość ryb złowionych w grudniu . Kierując się także trudnością złowienia danego gatunku Cwaniak ( i swoim widzimisię Figielek ) Ogłaszam że zwycięzcą został Król Tarcho i jego PB sandacza 77cm Okok Gratuluję Królu Oklasky Oklasky Oklasky
Ps. Fundatora przynęt proszę o odzew Bezradny bo wychodzi na to że będę musiał za niego przyświecić oczami Paluszkiem
Odpowiedz
#15
Nie wiem czy to ważne, ale grudzień się jeszcze nie skończyłHaha
Odpowiedz
#16
Oczko @Moczykiju bardzo dziękuje za wskazanie mnie jako zwyciężcy tego konkursu.Nie spodziewałem się,że akurat mi uda się wygrać.Niemam szczęsćia ale jak widać warto próbować. A-dresik poszedł na prv,jak już nagroda przybędzie nie omieszkam sie pochwalić na ShrapieHuraHura
Odpowiedz
#17
(29-12-2012, 16:55)maniek72 napisał(a): Nie wiem czy to ważne, ale grudzień się jeszcze nie skończyłHaha

Powodzenia Hejka Może w Sylwka jeszcze coś złowisz Oczko

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#18

Tak z ostatniej chwili Usmiech z pozdrowieniami


Wędkarstwo to jest to !ROTFL
Odpowiedz
#19
Figielek
   
   





Wędkarstwo to jest to !ROTFL
Odpowiedz
#20
(30-12-2012, 22:59)dell napisał(a): Figielek

Gdzie mu do tego Królowego Haha Haha Haha
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konkurs Fotograficzny Miesiąca Robson 27 29.645 08-10-2012, 12:11
Ostatni post: Robson
  Konkurs - co za ryba garbus 26 26.839 25-09-2011, 07:50
Ostatni post: garbus


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.