Shrap-Drakers Fishing Forum
Wypożyczalnia pychówek w Warszawie
#1
Chciałbym kolegów popytac o opinie.Planuje otworzyć wypozyczalnie pychówek na Wiśle w Warszawie.Czy kwota 150 zł za dzień plus paliwo była by do przyjęcia i czy moze orientujecie sie jak to bywa w innych miejscach.Jak wygląda sprawa kaucji za silnik w przypadku uszkodzenia.
Udostępniałbym ogrodzony parking dla samochodów miejsce to praktycznie centrum Warszawy.
Odpowiedz
#2
Pomysł na biznes fajny, bo czegoś takiego brakuje, a ludzie coraz bardziej się interesują. Moim zdaniem 150 zł to kosmos, bo nawet na trzech wychodzi po 50 zł i paliwo. Pychówki tak, ale pod własny silnik, jak w wypożyczalniach na Zegrzu, tym bardziej że coraz więcej osób na swój silnik. Wtedy wypożyczą taniej samą łódkę, a Ty nie masz kosztów związanych z kupnem i serwisem silników. Ewentualnie do woboru łódka z silnikem za 150 zł lub sama za odpowiednio mniej?
Odpowiedz
#3
Jak dobrze pamiętam to za dobę płaciliśmy 20zł lub 40zł ale silnik własny.

150zł Boisie musiałbym być głupcem zeby płacić tak dużo.
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#4
Te 150 to za łódkę z silnikiem .A ile twoim zdaniem powinno kosztować wypożyczenie samej łodki.
I weź pod uwagę ze to jest Warszawa a nie zz i można w miarę szybko dojechać.
Nie wiem ile kosztują łodzie na zalewie?
Odpowiedz
#5
20zł na dobę powinno być okHaha
Odpowiedz
#6
Warszawa czy nie weź pod uwagę że będziesz miał jednego klienta na miesiąc za taką cenę. A myślisz że w obecnych czasach stać ludzi na takie rzeczy? Jeśli zwykły wędkarz wypożyczy u Ciebie łódkę za 150zł, wypłynie, nie złowi ryby to wróci za dwa dni po łódkę z silnikiem za 150zł?

Nie widzę tego.
Zrób rozeznanie na rynku. Sprawdz jak inne stanice sobie dają z tym radę.

ps. szybko popłyniesz ha ha ha Wysmiewacz

ps 2. zrób sondę na forach, dowiesz się czy cena jest za duża czy za MAŁA :OKOK:
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#7
Na ZZ coś koło 20 zł za dzień pływania razem z zaparkowaniem auta na terenie przystani. Dokładnie nie pamiętam, bo dawno nie pływałem.

Moim zdaniem 40-45zł to maks za pychówkę bez silnika za dobę pływania, za dobę nie za dzień, bo jak bym już wypłynął to na dzień i nockę. I tylko dlatego te 45, że to centrum Warszawy i byłbyś jedyną wypożyczalnią i na dwóch kumpli to wychodzi po 20 coś złloty plus jeszcze paliwo.

Pomysł jest bardzo dobry, bo tego nie ma w Warszawie, nie wiem czy dalej działa w Modlinie?

No i bym poszedł wielototorowo. Np. na przystani jakiś sklepik wędkarski z najbardziej potrzebnymi rzeczam i koniecznie robakami, zanętami itp. Jakieś artykuły spożywcze? Pewnie ktoś musiałby tego pilnować też w nocy, więc ten sklep mógłby działać od bardzo wczesnych godzin porannych. Miałbyś dodatkowe żródło obrotu a co za tym idzie zysku.

W każdym bądź razie jak się zdecydujesz to trzymam kciuki Okok
Odpowiedz
#8
(24-11-2012, 21:00)anguiler napisał(a): W każdym bądź razie jak się zdecydujesz to trzymam kciuki Okok

Ja też trzymam kciuki ale bez kosmicznych cen Okok
Nie będę wypożyczał bo mam swój własny wodny środek transportu ale życzę multum zainteresowanych.
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#9
też o tym myślałem. Ale :
silniki na Warszawskiej Wiśle rozpieprzą pierwszego dnia, cena musi być wysoka by się opłacało a pontony coraz tańsze, trzeba tam siedzieć 24h więc jeszcze jedna osoba potrzebna, łódki drogie, jak ktoś nie zna Wisły i nie czyta to łódkę też utopi, stanice na zegrzu sponsorowane są pewnie przez pzw częściowo łódki tam robią sami wędkarze...... A panowie którzy tam pracują to im chyba wiele do szczęścia nie potrzeba. A ja z natury jestem raczej marudny.
Odpowiedz
#10

185zł kosztuje wynajęcie na dobę łodzi z silnikiem + zbiornik paliwa na ZZ (przystań koła 13)

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypożyczalnia pontonów Warszawa tschoob 3 9.983 27-07-2014, 09:39
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.