Shrap-Drakers Fishing Forum
echosonda condor
#1
Witam kolegów. Na nowy sezon planuję zakup echo. Aby zakup był do końca przemyślany, już teraz powoli przeglądam sieć, w wyniku czego natchnąłem się takie oto echosondy. Wydaję się to całkiem ciekawa i konkurencyjna oferta. Jednak nie że nie posiadam i nie posiadałem echosondy nie bardzo wiem, na jakie parametry zwrócić uwagę, a co za tym idzie nie wiem też czym pod technicznym względem różnią się poniższe echosondy. Dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc
http://www.best-sonar.pl/condor-f-238-200-khz-duplikat-1.html
http://www.best-sonar.pl/condor-f-238-200-khz-duplikat-2.html
http://www.best-sonar.pl/condor-320-200-khz.html
http://www.best-sonar.pl/condor-322-200-khz.html
Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#2
Nie wyważałbym otwartych drzwiOczko tylko brał Lowrance X-4 w podobnych pieniądzach, jeśli chcesz budżetową opcję.
Albo dozbieraj i kup Lowrance Mark 5x, która według mnie jest zupełnie wystarczająca, jeśli nie chcesz echo z wbudowanym GPS'em.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#3
ostatnio również miałem taki zamiar i szperałem blisko przez tydzień w różnego rodzaju informacjach. Zacząłem od tego condora, ale nie podobał mi się rysunek dna - taki "wiszący w powietrzu".

W skrócie: - w tej cenie Lowrance x-4 ( ma już jako takie podświetlenie, nie jakieś żaróweczki, a często łowię w nocy). Jeżeli cena wyżej to - ja postanowiłem kupić tego lowrance mark 5 x z DSI.

czyli dokładnie to co Kaczy napisał powyżej, nie ma co wyważać otwartych drzwi.
Odpowiedz
#4
Pierwszym wyborem miała być właśnie x4 albo 4x-pro jednak do zwrócenia uwagi na condora przekonał mnie filmik na youtube jednak nie mogę do teraz znaleźć, jak też opinie znalezione w sieci, które niejednokrotnie stawiały condora przed x4. Jak by nie było dzięki za zainteresowanie. Jeszcze kupa czasu, zobaczymy co przyniesie czas
Odpowiedz
#5
(31-10-2012, 14:03)piotreus-1988 napisał(a): Pierwszym wyborem miała być właśnie x4 albo 4x-pro jednak do zwrócenia uwagi na condora przekonał mnie filmik na youtube jednak nie mogę do teraz znaleźć, jak też opinie znalezione w sieci, które niejednokrotnie stawiały condora przed x4. Jak by nie było dzięki za zainteresowanie. Jeszcze kupa czasu, zobaczymy co przyniesie czas
Nie wiem jaki model oglądałeś tego condora ale moja propozycja jest taka.

A może starą LOWRANCE X125?
Mam bliźniaczą Eagle FishMark 320 tylko że rozdzielczość mniejsza, taką samą rozdzielczość jak ten LOWRANCE X125 ma Eagle FishMark 480.

Z mojej 320 jestem bardzo zadowolony, nie ukrywam że 480 była by lepsza ale cieszę się z tego co mam.

Podgląd:


Moja Eagle FishMark 320:
   

Zdjęcia Eagle FishMark 480 i LOWRANCE X125 znajdziesz w sieci.
Menu maja w j.angielskim ale nic trudnego. Intuicyjne menu, bardzo łatwe w obsłudze. Polecam Usmiech


C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#6
x125 niestety cena tej echo jest dla mnie nie do zaakceptowania. a tego eagle 480 niestety nie znalazłem w żadnym sklepie w sieci. Może powinienem w pierwszym poście napisać zakres budżetu, który wynosi maxx 800 zł i raczej obejmuje ona cały komplet.
Odpowiedz
#7
(01-11-2012, 11:10)piotreus-1988 napisał(a): x125 niestety cena tej echo jest dla mnie nie do zaakceptowania. a tego eagle 480 niestety nie znalazłem w żadnym sklepie w sieci. Może powinienem w pierwszym poście napisać zakres budżetu, który wynosi maxx 800 zł i raczej obejmuje ona cały komplet.

Ja kupiłem sprawne i kompletne echo za 450zł, jak masz czas i chcesz takie echo to szukaj. Znajdziesz w dobrej cenie do 550zł.
Zglądaj na JB.pl w dizła sprzedam. Jest tam Lowrance Mark 5x Pro za 900zł na stronie 5.
A na stronie 15ej jest do sprzedania Lowrance x125 za 700zł cały komplet ale używka. Podejrzewam że zbijesz cene.

Zresztą jaką chcesz to kupisz, nie namawiam tylko rzuciłem propozycje.

Pozdrawiam
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#8
Wolałbym chyba taki sprzęt nowy kupić. Chociaż kto wie. Tak jak napisałem wcześniej jest jeszcze trochę czasu więc pewnie coś się wyklaruje. Jak by nie było dzięki
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Echosonda - interpretacje zapisów bysior 12 10.436 25-06-2018, 15:59
Ostatni post: bysior
  Echosonda - Nowinki technologiczne sajdol 7 9.669 23-05-2018, 13:53
Ostatni post: Bucek
  echosonda jaco 4 9.597 03-07-2013, 21:46
Ostatni post: seb603
  Echosonda - sonar boczny bysior 1 6.835 02-12-2009, 11:21
Ostatni post: tom76
  Echosonda - co wybrać w rozsądnej cenie Peter 8 11.180 19-11-2008, 11:29
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.