Shrap-Drakers Fishing Forum
Jak to jest złowione
#11
Przypadkowo widziałem dziś na TVN Turbo , odcinek z karpiami ( 5 ) " zawodowiec " bez dwóch zdań Haha Nawet nie było komu podbieraka bidulkowi podać ...
Odpowiedz
#12
(21-10-2012, 16:23)kaczy napisał(a): Proponuję zmianę tytułu na "Jak to jest zberetowane".
OkokOkokOkok

Zgadza się, wszystko do wora.

Odpowiedz
#13
Powstrzymywałem się długo Usmiech ale nie wytrzymałem http://www.facebook.com/JakToJestZlowione

Podsumowując - dramat.
Odpowiedz
#14
Dyskusja się ciągnie na Fb, odpisał mi Pan Rafał - producent Usmiech

Zapraszam do czytania Usmiech
Odpowiedz
#15
Ja piałem sobie z P. Olinem kilka dni. Poziom argumentacji mnie jednak załamał i stwierdziłem, że nie będę sobie psuł nerwów.
Odpowiedz
#16
Niestety wszystko pięknie usuwają

Odpowiedz
#17
Mojej kontrowersyjnej dyskusji nie usunęli, wisi po prawej stronie. Szkoda, że TV puszcza takie gnioty zamiast zrobić coś z klasą. Polska.
Odpowiedz
#18
Ja myślę że porostu ściągnęli licencje z jakiegoś zachodniego programu i na niej bazują i tyle. Po pierwszym odcinku już wiedziałem że nie będzie to nic dobrego i dlatego nie oglądam dalej.

Odpowiedz
#19
Mój komentarz usunęli jeszcze tego samego dnia, gdy go wstawiłem. Widać jednak, że przy "zmasowanym ataku" próbują dyskutować. Może coś dotrze?
Satysfakcję mam przynajmniej, że nie mają samych laurekUsmiech
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#20
Witam.
Nawiązując do wątku związanego z programem "jak to jest złowione " to podzielam opinie kolegów że program pozostawia wiele do życzenia. Niestety nasze programy wędkarskie jeszcze nie dorównują programową zagranicznym. Poza tym ten prowadzący Pan się nie nadaję do takiej formuły programu. Jego zachowanie, wypowiedzi i łamany angielski to stanowczo za mało jak na profesjonalny program wędkarski. Lepiej niech wraca do dennych polskich seriali. Poza tym te wciśnięcie palców w oczy szczupaka w jednym z odcinków nie do wybaczenia. A tak czekałem na ten program i jego emisję. Teraz niestety nie mam ochoty już na to patrzeć jak ten niby wędkarz wprowadza nas w arkana wędkarstwa.

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie ma to jak tłok nad wodą :) gtsphinx 7 10.440 29-01-2015, 09:54
Ostatni post: bysior
  Późna pora jest, więc i ryby ziewają. gtsphinx 0 5.772 10-12-2014, 00:24
Ostatni post: gtsphinx


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.