Shrap-Drakers Fishing Forum
guma na przegubie - nowy sposób zbrojenia
#1
Jakiś czas temu pokazałem nowy system zbrojenia wszelakich gum - nazwanego przeze mnie żartobliwie "przegubowiec", ze względu sposób pracy.

   

Od tamtego czasu otrzymałem mnóstwo pytań gdzie można zakupić tego typu kulki do zbrojenia, które ja osobiście kupiłem w Niemczech, ponieważ tam na niektórych zbiornikach wodnych jest zakaz zbrojenia na sztywno (główka jigowa) w ten sposób zapobiegają podczepianiu ryb.
Od niedawna kulki te można kupić w sklepie www.przynety-swiata.pl, w którym również można dostać inne gumy które ciężko dostać w sklepach stacjonarnych, a i cena tutaj jest naprawdę atrakcyjna.

Link do kulek - http://www.przynety-swiata.pl/pl/c/Glowki-Jigg-i-Systemy/121

mam nadzieję że w ten sposób mogłem pomóc tym którzy pytali, no i polecam wam spróbować bo jest to naprawdę świetny patent a zbroić można każdą gumę.
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#2
Nie chwaląc się już ten systemik jest u mnie około 2 lat , ale nie robiłem z nim jeszcze próbKwadrOkok
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#3
"Kulki" dostępne u mnie w sklepach od kiedy pamiętam. Reklama jednak dźwignią handlu.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#4
(10-10-2012, 15:47)Salmo_Salar napisał(a): "Kulki" dostępne u mnie w sklepach od kiedy pamiętam. Reklama jednak dźwignią handlu.

Pozdrawiam

Salmo

Salmo każdy mierzy własną miarą i czyta to co chce Nerwus

Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#5
(10-10-2012, 16:16)garbus napisał(a):
(10-10-2012, 15:47)Salmo_Salar napisał(a): "Kulki" dostępne u mnie w sklepach od kiedy pamiętam. Reklama jednak dźwignią handlu.

Pozdrawiam

Salmo

Salmo każdy mierzy własną miarą i czyta to co chce Nerwus

To jest forum otwarte i każdy wypowiada się na każdy temat.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#6
(10-10-2012, 17:49)Salmo_Salar napisał(a):
(10-10-2012, 16:16)garbus napisał(a):
(10-10-2012, 15:47)Salmo_Salar napisał(a): "Kulki" dostępne u mnie w sklepach od kiedy pamiętam. Reklama jednak dźwignią handlu.

Pozdrawiam

Salmo

Salmo każdy mierzy własną miarą i czyta to co chce Nerwus

To jest forum otwarte i każdy wypowiada się na każdy temat.

Pozdrawiam

Salmo

tak jak napisałeś każdy wypowiada się na każdy temat ale w Twoich wypowiedziach zawsze czai się jakaś złośliwość lub inne domysły, dlatego też napisałem jak wyżej co powtórzę - każdy mierzy własną miarą i czyta to co chce - a że inteligentny jesteś to na pewno zrozumiałeś i tłumaczyć Ci nie muszę.

Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#7
niezła nowość. Jak nie miałem dobrych główek minimum 15lat temu. To mocowałem haki drutem do oliwek przegubowo. Brało.
Odpowiedz
#8
Jak mnie pamięć nie myli to chyba coś o tego typu główkach pisał i kol. Spinstar, albo brał udział w dyskusji. Pamiętam to bo sam kupiłem te główki już spory czas temu, tyle że w innym sklepie.
Odpowiedz
#9
(10-10-2012, 18:56)garbus napisał(a):
(10-10-2012, 17:49)Salmo_Salar napisał(a):
(10-10-2012, 16:16)garbus napisał(a):
(10-10-2012, 15:47)Salmo_Salar napisał(a): "Kulki" dostępne u mnie w sklepach od kiedy pamiętam. Reklama jednak dźwignią handlu.

Pozdrawiam

Salmo

Salmo każdy mierzy własną miarą i czyta to co chce Nerwus

To jest forum otwarte i każdy wypowiada się na każdy temat.

Pozdrawiam

Salmo

tak jak napisałeś każdy wypowiada się na każdy temat ale w Twoich wypowiedziach zawsze czai się jakaś złośliwość lub inne domysły, dlatego też napisałem jak wyżej co powtórzę - każdy mierzy własną miarą i czyta to co chce - a że inteligentny jesteś to na pewno zrozumiałeś i tłumaczyć Ci nie muszę.

I git majonez Okok

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#10
Lepiej napiszcie, czym się różni praca tak zbrojonej gumy, od typowego jiga.
Wygląda ciekawie i wydaje się, że to wygodniejsza opcja niż klasyczne zbrojenie, jeśli chcemy pokombinować z różnym obciążeniem na tej samej gumie.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  przegubowa guma garbus 8 10.504 27-07-2011, 15:15
Ostatni post: garbus


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.