Shrap-Drakers Fishing Forum
Rejestry, Czyli Jak Pozbyć Się Rybaków
#1
Tak znienawidzone przez Was rejestry mogą okazać się ciekawym narzędziem w naszych rękach.

Większość ludzi ich nie wypełnia, a to BŁĄD.

Każda woda ma swój operat i określoną ilość ryb, które należy odłowić (co za absurd).

Na podstawie naszych rejestrów wyliczane jest obciążenie rzeki i na jego podstawie ustala się ile można jeszcze odłowić (czytaj ile mogą odłowić rybacy) i ile zarybień potrzeba.

Nie apeluję żebyście wpisywali więcej niż łowicie ( Pfftt ) , ale przynajmniej nie zapominajcie wpisywać faktycznych połowów.

To zrobi więcej dobrego niż złego.
#2
Hmm, może to i racja...
Ja zawsze patrzyłem na to pod innym kątem - sprawdzają rejestry, patrzą gdzie się najwięcej łowi i tam puszczają najwięcej rybaków bo są ryby Usmiech Obym się mylił hehe.
Widok odpływającej ryby - bezcenny
#3
(02-10-2012, 10:47)przem napisał(a): Hmm, może to i racja...
Ja zawsze patrzyłem na to pod innym kątem - sprawdzają rejestry, patrzą gdzie się najwięcej łowi i tam puszczają najwięcej rybaków bo są ryby Usmiech Obym się mylił hehe.

Mylisz się, w teorii jest odwrotnie Usmiech
#4
Jestem ciekaw czy te rejestry są faktycznie wszystkie spisywane przez PZW,jeśli tak to rzetelnie wypełniane przez wędkarzy przyniosą pożądany efekt.
#5
Wynika więc z tego,że jeżeli będę wpisywał komplet na każdej wyprawie(fikcyjny) to PZW będzie wystawiało mniej pozwoleń rybakom??
#6
(02-10-2012, 11:56)Król Tarcho napisał(a): Wynika więc z tego,że jeżeli będę wpisywał komplet na każdej wyprawie(fikcyjny) to PZW będzie wystawiało mniej pozwoleń rybakom??

Tak powinno być Usmiech
Podobno na tej podstawie zrezygnowano z rybaków na Turawie.
#7
(02-10-2012, 11:59)hlehle napisał(a):
(02-10-2012, 11:56)Król Tarcho napisał(a): Wynika więc z tego,że jeżeli będę wpisywał komplet na każdej wyprawie(fikcyjny) to PZW będzie wystawiało mniej pozwoleń rybakom??

Tak powinno być Usmiech
Podobno na tej podstawie zrezygnowano z rybaków na Turawie.
Wchodze w toKwadr Przekaze także info dla kumpli,mniej internetowychHaha Ty to masz pomysły DanielOkok
#8
Witam!


Panowie!

W rejestr wpisujemy tylko zabrane ryby z łowiska !

Macie karty wędkarskie?


Pozdrawiam w zwątpieniu.
#9
(02-10-2012, 12:17)wojtek_b napisał(a): Witam!


Panowie!

W rejestr wpisujemy tylko zabrane ryby z łowiska !

Macie karty wędkarskie?


Pozdrawiam w zwątpieniu.
Wiem Wojtku,że tak jest napisane ale tak naprawdę z dwojga złego wolę wpisać i może przyczynić się do całkowitego zaniku rybaków.

#10
Przestańmy używać samochodów, to przyczynimy się do redukcji spalin w atmosferze.

Pozdrawiam





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.