Shrap-Drakers Fishing Forum
Nowy okręg ochronny
#51
(05-11-2012, 21:52)sacha napisał(a):
(05-11-2012, 20:52)colednik napisał(a): po kanałku i starej Narwi. Zalicza to się do Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego
Dla mnie to że Narew leży w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym jest od lat zagadką.

Nie tylko dla Ciebie ale już nie wnikajmy w szczegółyPfftt
Odpowiedz
#52
(05-11-2012, 12:39)sacha napisał(a): Jeśli OM nawet tablice powiesił
Odszczekuje. OM PZW nic do tego nie ma.Jest to decyzja marszałka województwa mazowieckiego.

Odpowiedz
#53
(05-11-2012, 20:52)colednik napisał(a): Na kanałku powinien być zakaz falowaniu ale nie zakaz pływania na spalinieUsmiech W każdym bądź razie jako, że jestem pułtuszczaninem to wiem o tym i nie pływam na silniku w tych dwóch miejscach chociaż znaków nigdy nie widziałem, a wiem o tym tylko ze słyszeniaPfftt Sprawa ma się tak samo i na Waszym odcinku Wisły, gdzie miejscowi, którzy tam łowią doskonale o tym wiedzą więc argumenty, że nie ma tablic itp... I'm sorry...Pfftt
ps. A tak serio, to nikt nie wie tak do końca czy można pływać po kanałku na spalinie czy nie?Pfftt Słyszało się o mandatach ale jak to jest do końca to sam nie wiemPfftt Nie wpływam tam to się nie zagłebiałem w temaciePfftt

W lato po kanałku śmiga codziennie po kilkanaście łódek, nie tylko wędkarskich.
Sam przyznam że kilkadziesiąt razy przepływałem kanałkiem w okolice 66km Narwi bo wydaje mi się że jakoś szybciej się nim płynie niż rzeką, szczególnie przy wyższym stanie wody.
Nawet jak dobrze pamiętam to chyba się i kiedyś mijałem z policją koło śluzy ale nic nie robili.
O starorzeczach wiem, jak i o żwirowni w Gnojnie choć tam przyznaję że kilka razy uciekając przed burzą śmignąłem na pełnym gazie w stronę betonów Milczek.
Potwierdzi to ktoś że nie można na 100% pływać spaliną po kanałku.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe Zasady Wędkowania Okreg Mazowiecki Bizonik 69 70.156 29-10-2016, 13:36
Ostatni post: bysior
  Nabór do SSR - Nowy Dwór Maz. niszczu 12 14.219 24-02-2015, 21:30
Ostatni post: walkor
  Powiększony Okręg Mazowiecki michaln 3 9.022 05-10-2013, 20:40
Ostatni post: sacha
  stanice PZW okręg mazowiecki Artur Z. 11 19.413 20-03-2012, 06:53
Ostatni post: hairy
  Obręb ochronny mario 2 5.883 31-01-2011, 23:49
Ostatni post: tymon


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.