Shrap-Drakers Fishing Forum
Feeder na wodzie stojącej (Gnojno)
#1
Cześć. Chciałbym się Was poradzić odnośnie łowienia z gruntu na wodzie stojącej. Głównie chodzi mi o łowisko w Gnojnie.

Na jakie ryby się nastawiać? Takie same jak na Narwi (leszcz, krąp, płoć)?
Czy zestaw rzeczny z mniejszym obciążeniem i delikatniejszą szczytówką się sprawdzi?

Za wszelkie informacje serdeczne dzięki Usmiech
Odpowiedz
#2
(03-09-2012, 18:47)hapnik napisał(a): Cześć. Chciałbym się Was poradzić odnośnie łowienia z gruntu na wodzie stojącej. Głównie chodzi mi o łowisko w Gnojnie.

Na jakie ryby się nastawiać? Takie same jak na Narwi (leszcz, krąp, płoć)?
Czy zestaw rzeczny z mniejszym obciążeniem i delikatniejszą szczytówką się sprawdzi?

Za wszelkie informacje serdeczne dzięki Usmiech

Ja bym pojechał na lina albo okonia - choć teraz za wcześnie na nie.... Zrób zasiadkę na lina - podejrzewam że nie pożałujesz Usmiech
Odpowiedz
#3
Bysior ma racje ja ostatnio złapałem lina ładne grubego z 1,5kg i karasia z 0,5kg ale na spławik ale była duża fala i nie dało wtedy łapać na spławik.
Odpowiedz
#4
Dzięki za pomoc. Obejrzałem sobie właśnie film "Sposób na lina" i już chyba wiem, z czym to się je Usmiech

PS. Jeszcze jedno - czy do łowienia na Gnojnie wystarczy mi karta wędkarska, czy potrzebne jest jeszcze jakieś dodatkowe zezwolenie?
Odpowiedz
#5
Karta - Gnojno to niestety woda mazowieckiego z którym mamy porozumienie - więc nie musisz nic dopłacać. Łowisko specjalne kiedyś było ale "się skończyło". Pamiętaj tylko o zakazie na wiosnę Usmiech
Odpowiedz
#6
A ja bym nieco na przekór spróbował połowić zamiast na DS to z małą bombką zawieszoną między przelotkami. Na wodzie stojącej często skuteczniejszy sposób Cwaniak
Odpowiedz
#7
Nigdy nie łowiłem na bombkę, ale na pewno spróbuję Oczko
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.