Shrap-Drakers Fishing Forum
Certa czy świnka ???
#21
Adam / @rybarak , bardzo dziękuję za wszystkie informacje , teraz na pewno do końca życia życia będę pamiętał jak wygląda certa . Dziękuję też za lekcję pokory którą słusznie dostałem .

Odpowiedz
#22
(14-06-2012, 06:36)morouk napisał(a): Domin, Domin ... Te Twoje przygody wędkarskie trwale odciskają piętno na Tym forum Oczko Ale do tego już przyzwyczailiśmy się Oczko Haha Oczko Haha

Oj bo ostatnio jakoś tak nudno się tu zrobiło ... Dokuczacz

(14-06-2012, 10:05)rybarak napisał(a): świnka z Wkry nadal pływa
i certy z Wkry, niestety potraktowane w sposób karygodny przez wędkarza, który je złowił.


zdjęcie cert z wiadomych względów ukryto

Myślę, że fotki w tym temacie mają wyłącznie charakter edukacyjny i nie powinny być usuwane/ukrywane Mysli

Odpowiedz
#23
(14-06-2012, 12:05)domin napisał(a):
(14-06-2012, 06:36)morouk napisał(a): Domin, Domin ... Te Twoje przygody wędkarskie trwale odciskają piętno na Tym forum Oczko Ale do tego już przyzwyczailiśmy się Oczko Haha Oczko Haha

Oj bo ostatnio jakoś tak nudno się tu zrobiło ... Dokuczacz

(14-06-2012, 10:05)rybarak napisał(a): świnka z Wkry nadal pływa
i certy z Wkry, niestety potraktowane w sposób karygodny przez wędkarza, który je złowił.


zdjęcie cert z wiadomych względów ukryto

Myślę, że fotki w tym temacie mają wyłącznie charakter edukacyjny i nie powinny być usuwane/ukrywane Mysli

Jestem tego zdania co Domin.
A może by stworzyć atlas ryb występujących w Polsce: nazwa, zdjęcie, opis itp.?
Wiem, że w necie można znaleźć, ale jak było by na forum to by każdy miał pod ręką.
(L)
Odpowiedz
#24
Prawdziwa świnia wygląda tak Haha
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.