Shrap-Drakers Fishing Forum
fishinghouse.pl - nie polecam
#1
Mieliście jakoś styczność z tym sklepem internetowym ?
Zakupiłem u nich ponad dwa tygodnie temu wędkie . Na swoje nieszczęście od razu przelałem kasę na ich konto Beczy Bezradny No i tyle w temacie Bezradny Wędki ani widu ani słychu Dobani Telefonów nie odbierają , na maile też nie doczekałem się odpowiedzi . Powoli zaczynam oswajać się z tym że zostałem wyrąbany w poroże Zly Zly
Odpowiedz
#2
Przeniosłem do właściwego działu.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#3
Zaczynam wierzyć w tajemniczą moc S-D Boisie Miałem problem z reklamowano wędko Bezradny wspomniałem o tym na forum i zaraz było po problemie Kotek
Wczoraj wspomniałem o braku kontaktu z ww sklepem Bezradny Dziś dostałem maila z wyjaśnieniami , przeprosinami itp Haha Wygląda na to że sprawa będzie miała szczęśliwy finał , a mi dodatkowo skapnie coś w ramach rekompensaty Cwaniak

Mysli a gdyby tak pożalić się na Szrapie że nie mogę trafić szusteczki w totka Haha ROTFL
Odpowiedz
#4
(31-05-2012, 13:20)moczykij napisał(a): Zaczynam wierzyć w tajemniczą moc S-D Boisie Miałem problem z reklamowano wędko Bezradny wspomniałem o tym na forum i zaraz było po problemie Kotek
Wczoraj wspomniałem o braku kontaktu z ww sklepem Bezradny Dziś dostałem maila z wyjaśnieniami , przeprosinami itp Haha Wygląda na to że sprawa będzie miała szczęśliwy finał , a mi dodatkowo skapnie coś w ramach rekompensaty Cwaniak

Mysli a gdyby tak pożalić się na Szrapie że nie mogę trafić szusteczki w totka Haha ROTFL

Moczykiju nie przeginaj oj nie przeginajFigielekROTFLHahaHahaHaha
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#5
Miałem styczność. To były drobiazgi, człowiek zapewniał, że mają wszystko z Dragona i jak czegoś trzeba to mam pisać. Miałem dostać do zakupów gratisowo płytę DVD, zapomnieli, przypomniałem, ale ni widu ni słychu.

Może lepiej stawiać na znanych sprzedawców.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#6
jedyny sklep jaki mogę polecić na sharpie to wędkarski w Wyszkowie na IAWP super obsługa i zawsze dobra rada tam kupuje za każdym razem
Odpowiedz
#7
Tam można wszystko dotknąć i zobaczyć plus rabaty chociaż nie sądzę ze są gorsze sklepy
Odpowiedz
#8
(05-06-2012, 22:09)spinspin napisał(a): jedyny sklep jaki mogę polecić na sharpie to wędkarski w Wyszkowie na IAWP
A na Czerniakowskiej 151 byłeś ? Haha

Odpowiedz
#9
Krzysiek 155 Haha
Odpowiedz
#10
(06-06-2012, 08:40)wojtek_b napisał(a): Krzysiek 155 Haha

No tak ale ja już od sylwestra z zamkniętymi oczami trafiam Figielek
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dlaczego nie ma dużych sandaczy? bysior 6 6.438 14-07-2019, 10:37
Ostatni post: bysior
  można czy nie można ? maselinho 28 25.742 25-03-2013, 09:42
Ostatni post: waldi-54
  Na układy nie ma rady :( burymichu 5 7.378 06-12-2011, 13:37
Ostatni post: Salmo_Salar
  Żeby nie było, że ja tylko klenie i klenie Andzia 6 9.845 26-02-2011, 10:32
Ostatni post: waldi-54
  NIE Łomżyńskie bezsterowce na bolenia UWAGA OloPe 14 14.905 19-03-2009, 10:46
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.