Shrap-Drakers Fishing Forum
Opłaty Wieprz!
#1
Panowie,

w majówkę chciałbym odwiedzić Wieprz ze spiningiem, z tego co się zorientowałem, na naszą zwykłą składkę Wieprz się nie załapałSmutny Kto mi pomoże?
Gdzie mogę zapłacić i czy zwykłe potwierdzenie przelewu jest wystarczającym dokumentem?
Odpowiedz
#2
(23-04-2012, 13:43)malcz napisał(a): Panowie,
w majówkę chciałbym odwiedzić Wieprz ze spiningiem, z tego co się zorientowałem, na naszą zwykłą składkę Wieprz się nie załapałSmutny Kto mi pomoże?
Gdzie mogę zapłacić i czy zwykłe potwierdzenie przelewu jest wystarczającym dokumentem?

Weź pod uwagę że Wieprze są trzy, Wieprz lubelski, Wieprz zamojski i Wieprz chełmski. Przy czym Wieprz lubelski i chełmski jest tym samym Wieprzem czyli obwodem rybackim rzeki Wieprz nr. 4 (zapora w Nieliszu-ujście Bystrzycy). Na stronie ZO Lublin i ZO Chełm tak stoi napisane- rozumiesz coś z tego?Nie przejmuj się ja też nie Bezradny Co by sprawę wyjaśnić zadzwoniłem przed chwilą do okręgu w Chełmie i mam potwierdzone, tak jest to wspólna rzeka chociaż oficjalnie to jest okręg lubelski ale jest też ten odcinek i chełmski a wędkazre z okręgu zamojskiego też tam łowią bo kiedyś było wszystko wspólne.
Jedyne co można Ci doradzić to kontakt mailowy lub telefoniczny z dzierżawcą tego Wieprza gdzie chcesz wędkować. Coś mnie się zdaje że w takich mniejszych okręgach to jest tak bardziej przyjaźnie dla wędkarza bo idzie się dogadać z działaczem.
Odpowiedz
#3
Sacha ma rację, namieszane jest jak nie wiem co. Ja jestem z Chełmskiego i można łowię bez dodatkowych opłat. Skontaktuj się z biurem zarządu (506-154-502) i wypytaj, na maila nie licz ze ci odpiszą, no chyba że wybierasz się na majówkę 2013 Jezyk_oko
Odpowiedz
#4
hahaha dzięki za wsparcieUsmiech No na mejla raczej nie ma co liczyć, wysłałem dwa na:
-lublin@pzw.pl
-zopzwlublin@pzw.pl
i dostałem dwie zwrotki, że skrzynki są pełneUsmiech

zadzwonię zobaczymy może coś wskuram. Generalnie interesuje mnie odcinek od Baranaowa do ujścia do Wisły. Z tego co się zorientowałem dla zrzeszonych dopłata to 15 pln za dzień, pytanie tylko gdzie przelać kasę i czy potwierdzenie przelewu wystarczy jako dowód. Oraz jak zatytułować przelew: " Wedkowanie na wieprzu w dniu np. 3.V.2012."

Czeski film....
(23-04-2012, 14:58)Marcin-P napisał(a): Sacha ma rację, namieszane jest jak nie wiem co. Ja jestem z Chełmskiego i można łowię bez dodatkowych opłat. Skontaktuj się z biurem zarządu (506-154-502) i wypytaj, na maila nie licz ze ci odpiszą, no chyba że wybierasz się na majówkę 2013 Jezyk_oko

Odpowiedz
#5
(23-04-2012, 16:08)malcz napisał(a): Generalnie interesuje mnie odcinek od Baranaowa do ujścia do Wisły.
Jest to w takim razie okręg lubelski.



Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opłaty 2012 kaczy 150 121.938 22-03-2012, 21:36
Ostatni post: Wozik77
  Opłaty 2012 G.R.Ł. ????? moczykij 4 11.092 11-01-2012, 16:11
Ostatni post: moczykij
  opłaty Drwęca harp 10 18.072 02-01-2012, 10:58
Ostatni post: Paweł


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.