Shrap-Drakers Fishing Forum
Nowy Sezon
#1
W piątek Ja wraz z kolegami Blankiem oraz Markiem Moconiem i Wróbelkiem zainałgurowaliśmy sezon Karpiowy.Powiem tylko tyle było super rybki nam dopisały na relacyjkę proszę tylko chwilkę poczekać już się piszę.
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#2
Były rybki, były nocne polaków rozmowy, było wesoło... Było super!!!
"Spokojem wykończysz wszystkich - nerwami samego siebie" Nie wiem kto to powiedział, ale ma rację!
Odpowiedz
#3
(16-04-2012, 10:51)Blanek napisał(a): Były rybki, były nocne polaków rozmowy, było wesoło... Było super!!!

A chrzest był?
Odpowiedz
#4
A RELACJI JAK NIE BYŁO TAK NIE MA
Odpowiedz
#5
Daj chłopakom dojść do siebie tyle ciężkich holi jeszcze im się ręce trzęsą.
Odpowiedz
#6
albo od holi albo od intensywnych nocnych rozmów Oczko
Odpowiedz
#7
To właśnie urok karpiowych zasiadek.
Odpowiedz
#8
(17-04-2012, 20:18)rapa napisał(a):
(16-04-2012, 10:51)Blanek napisał(a): Były rybki, były nocne polaków rozmowy, było wesoło... Było super!!!

A chrzest był?
Ochrzcił Wróbel, dowiózł to mu się należało Oczko A że branie miałem jedno dla mnie nie zostało. Ale u Kazika sobie poholowałem...Cwaniak I jestem zadowolyHura
"Spokojem wykończysz wszystkich - nerwami samego siebie" Nie wiem kto to powiedział, ale ma rację!
Odpowiedz
#9
(18-04-2012, 13:03)Blanek napisał(a):
(17-04-2012, 20:18)rapa napisał(a):
(16-04-2012, 10:51)Blanek napisał(a): Były rybki, były nocne polaków rozmowy, było wesoło... Było super!!!

A chrzest był?
Ochrzcił Wróbel, dowiózł to mu się należało Oczko A że branie miałem jedno dla mnie nie zostało. Ale u Kazika sobie poholowałem...Cwaniak I jestem zadowolyHura

Wszelkie wygody zapewnione Haha
Odpowiedz
#10
Relacje piszę ale też chciałem w tą relację dołączyć przygotowania do sezonu i potrzeba mi więcej czasu gdyż muszę sporo dodać fotek na które czekam od Blanka bo on pełnił na tym rozpoczęciu funkcję naczelnego fotografa.Aparat
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwszy sezon Karpiowy tomek 22 13.494 22-12-2018, 22:15
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.