Shrap-Drakers Fishing Forum
Otwarcie sezonu muchowego 2012
#11
Dziękujemy za dobre słowo!!!

Łowienie wzdręg to bardzo przyjemne zajęcie. Przypomina mi dawne czasy. Kiedy na mazurach 25 lat temu łowiliśmy z ojcem okonie na spining. Brały niemal w każdym rzucie. Prawie każdy w okolicach 25cm czasem większe.
Podobnie jest i tutaj gdy znajdziemy stado.

Poniżej przedstawiam rybę i Rybę oboje padli ofiarą muszkarstwa.
Ktoś już do mnie rano dzwonił z pytaniem jaki sprzęt i za ile kupić.
Odpowiedz
#12
(26-03-2012, 21:58)harp napisał(a): Dziękujemy za dobre słowo!!!

Łowienie wzdręg to bardzo przyjemne zajęcie. Przypomina mi dawne czasy. Kiedy na mazurach 25 lat temu łowiliśmy z ojcem okonie na spining. Brały niemal w każdym rzucie. Prawie każdy w okolicach 25cm czasem większe.
Podobnie jest i tutaj gdy znajdziemy stado.

Poniżej przedstawiam rybę i Rybę oboje padli ofiarą muszkarstwa.
Ktoś już do mnie rano dzwonił z pytaniem jaki sprzęt i za ile kupić.

MilczekCiii,z tymi zakupami bo żona usłyszyHaha
Odpowiedz
#13
No pięknie BartekOklasky Teraz na bolki będziesz mógł zastosowac muchowe wabikiKwadr gratki za piękne rybeczkiHaha
Odpowiedz
#14
(27-03-2012, 06:29)ryba1981 napisał(a): MilczekCiii,z tymi zakupami bo żona usłyszyHaha

Nie dość, że się nie pochwalił, że na muchę łowi, to jeszcze, że żony się dorobił ROTFL
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#15
brawo za rybki i wypadzik ,nad wodęHura
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#16
(27-03-2012, 14:14)kaczy napisał(a):
(27-03-2012, 06:29)ryba1981 napisał(a): MilczekCiii,z tymi zakupami bo żona usłyszyHaha

Nie dość, że się nie pochwalił, że na muchę łowi, to jeszcze, że żony się dorobił ROTFL

Po 8 latach to żona przez zasiedzenieHaha
Odpowiedz
#17
Witam "zamuszonych" jak ja.Mam na imię Jarek i biegam z muchą oraz trochę ze spinem po Warcie i okolicach Gorzowa Wlkp. Gratuluję rozpoczęcia sezonu z muszką i pierwszych rybekOklasky
Sam dzięki wiosennej pogodzie zimą "śmigałem" już w styczniuTak
Odpowiedz
#18
A jak wyniki Szymanek69?
Odpowiedz
#19
Początek to rzeczki z pstrągowym klimatem tego typu
[Obrazek: zwaka.jpg]
Ale jakoś mimo pogody,nieliczne pstrągi które się ostały nie chciały się zaprzyjaźnić z naszymi muchami,wolały spiningowe wabiki.
Lutowy wypad nad urokliwą Korytnice pokazał wyższość muchy w określnych warunkach.
[Obrazek: img4319ug.jpg]
Prześwietlona woda,płytkie płanie,ryby (jelce,klenie,okonki)reagujące lepiej na imitacje nimfek na długiej lince.
[Obrazek: img4296b.jpg]
Genaralnie rewelacji nie było,ale kontakty z rybkami zaliczone,kilometry wydeptane a akumulatory do funkcjonowania naładowane Usmiech
Obecnie Warta ma już taki stan wody,że w miare wolnego czasu uganiam sie za klenio-jaziami.
Odpowiedz
#20
Dzisiejsze szybkie 2 godz. przed pracą nad wodą
Łowisko- Warta w Gorzowie wlkp bo po drugiej stronie ulicy Tak
[img][Obrazek: img4476w.jpg][/img]
Przynęty
[img][Obrazek: img4479t.jpg][/img]
Efekt + jakiś leszczyk,okonek i niezacięte braniaMysli
[img][Obrazek: img4473c.jpg][/img]
Rybki pływają dalej a ja z naładowanymi "akumulatorkami" mogę dalej funkcjonować Haha
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura morouk 172 131.339 26-11-2012, 20:11
Ostatni post: Wozik77


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.