Shrap-Drakers Fishing Forum
Atraktor na okonia
#1
Kiedyś pisałem o tym, ale dalej go nie znalazłem. Nie znam marki tego wynalazku, ale podobno kupowany i niby z Cormorana, ale pewności nie daję. Jest po prostu idealny na okonia, choć nie idealny dla naszego nosa. Zapach jego to zsiadłe mleko i to tak porządnie. Może Rapa coś wie na ten temat. A i jeszcze jedno- ręczę swą głową, że jest w 100% skuteczny.
Spotkałem kiedyś takiego gościa nad wodą, co miał tego śmierdziucha, ale za grosz nie chciał zdradzić gdzie go kupił. Mówił tylko, że Cormoran i tyle. Przegrzebałem wsio, ale bez skutku. Jak ktoś coś wie, to będę wdzięczny.
Odpowiedz
#2
Co prawda na sandacza akurat niechcący mi się znalazło Dokuczacz, ale może jest też na okonia z tej serii?

   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#3
Jak jest numer katalogowy to zaraz się ustali co i jak Cwaniak
Odpowiedz
#4
Popytaj, poszukaj, bo naprawdę warto mieć. Różnica w braniach jak również w wielkości łowionych okoni jest szokująca. Nie wierzyłem, póki nie widziałem. Szczególnie polecane na teraz i na jesień. Jakbyś coś wiedział to daj znać.
Odpowiedz
#5
No znalazłem ok 15zł wychodzi taka buteleczka pakowane po 12 szt Haha jeszcze jest szczupak i węgorz.
Odpowiedz
#6
Proponuję zadzwonić i zapytaj o zapach, bo to ważne, żeby śmierdziało zjełczałym mlekiem. Smród jest straszny. Wąchałem wczoraj zapachy Trapera, to w porównaniu z tym to mogą służyć jako dezodoranty. Ten jest niezastąpiony. Daj znać w razie co.
Odpowiedz
#7
Znalazłem coś takiego na sandacza
http://www.allegro.pl/item592636356_drop_shot_atraktor_sandacz_od_mistrza_jorg_zander.html
Odpowiedz
#8
Rapa będziesz miał ten atraktor na okonia czy nie zamawiasz??????
Odpowiedz
#9
Jak chcesz to zamówię skoro Tymon głową ręczy że skuteczne są Cwaniak
Jak przyjdą wrzucę infoOkok
Odpowiedz
#10
Rafał- ręczę głową, jeżeli to są te o których mówię. Inne nie wchodzą w grę. Bardzo wielki smród zepsutego mleka. Jak się tym nie daj Boże pochlapiesz, to zjebkę masz w domu od żonki gwarantowaną. Jeżeli można przystawić nosa do buteleczki i wąchając stwierdza się, że nawet śmierdzi, to zapewne nie ten o którym pisze. Tamtego ciężko powąchać. W konsystencji nie jest rzadki jak większość. I jak dobrze pamiętam ma w sobie lekki brokacik. Ale mam wymagania, co nie? Ale opisałem go chyba na tyle dokładnie, że o pomyłkę trudno.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Żyłka Na Okonia hubert98 24 22.864 02-04-2013, 19:23
Ostatni post: daniello2010


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.