Shrap-Drakers Fishing Forum
Slow Death
#1
Witajcie.

Od środy posiadam najnowszy katalog Dragona na 2012 rok i przeglądam sobie nowości sprzętowe. Wczoraj zobaczyłem ciekawą rzecz, haki do połowu techniką "slow death". Jest niewielki opis, na stronce Mustada jest filmik jak pracuje przynęta. Ja mam pytanie do Was, czy kiedyś ktoś się z tym spotkał, jak to się spisało. Jest to coś jak boczny trok ale stosuję się inne haki i przynęty. Może warto by było spróbować czegoś nowego.Kwadr

Bardzo proszę o opinię i może jakieś rady co do przynęt.
Odpowiedz
#2
Wrzuć link do tego filmiku... może będzie łatwiej coś powiedzieć. Nazwa metody dość makabryczna Usmiech
Odpowiedz
#3
Tutaj raczej chodzi o opinię użytkowników niż komentarz do tego. Dosyć długi filmik można znaleźć na YT.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#4
Tutaj jest opis i filmik
Klik
Chodziło mi czy ktoś tego próbował i czy to ma sens na naszych wodach.
Odpowiedz
#5
(13-02-2012, 13:43)alan napisał(a): Tutaj jest opis i filmik
Klik
Chodziło mi czy ktoś tego próbował i czy to ma sens na naszych wodach.

Wydaje mi się, że jak sam nie spróbujesz to się nie dowiesz. Oczko
Odpowiedz
#6
Sama nazwa mnie przeraziła nieco... marketingowo ktoś nie trafił Oczko Sama konstrukcja i sposób działania w przynęty w wodzie przypina... no właśnie co? Mi przypomina zakręconą w żyłkę gumę, która się kręci w okół własnej osi... Nie podoba mi się Pfftt
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#7
trza będzie przetestowaćCwaniak
ogólnie to postanawiam w tym sezonie popróbować różne ciekawostki, texas, california, drop itd itpDokuczacz
do tego różne dziwne gumiaki rodem z USA, skoro tam można to czemu nie u nas
https://www.facebook.com/handmadebyhubertus
www.wcwi.pl
www.jerkbait.pl
www.shrap-drakers.pl
www.multiplikator.pl
www.naklenie.pl
Odpowiedz
#8
Nazwa nazwą, może przeraża, może dobry chwyt ale chodzi mi o to czy to ma sens. To jest jak zwykły twister tylko zamiast pracy ogonkiem praca jest całą przynętą.
Odpowiedz
#9
(13-02-2012, 13:52)bysior napisał(a): Sama nazwa mnie przeraziła nieco... marketingowo ktoś nie trafił Oczko Sama konstrukcja i sposób działania w przynęty w wodzie przypina... no właśnie co? Mi przypomina zakręconą w żyłkę gumę, która się kręci w okół własnej osi... Nie podoba mi się Pfftt

Nie ma się podobać..Hahałowna ma byćKwadr
Odpowiedz
#10
A mi się to podoba i chętnie wypróbuję Okok . Może ryby w w Wiśle jeszcze tego nie widziały Mysli .
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.