Shrap-Drakers Fishing Forum
Jaziowy konkurs BONITO
Dwa tygodnie to kupa czasu. Jazie ze stojącej wody to dopiero są schody.

[Obrazek: 201203301751.jpg]

Pozdrawiam

Jakub Podleśny
Odpowiedz
Rybka złowiona 04.04.2012, chyba los tak chciał, bo tego dnia nawalił budzik i nie pojechałem do pracy.
Tuż po otwarciu pojawiłem się w miejscowym sklepie wędkarskim, wygrzebałem tam ostatnie dwa woblerki Bonito i nad wodę. To dopiero początki zabawy z lekkim spiningiem, więc ta rybka bardzo mnie zaskoczyła.
Przekonałem się czemu woblery Bonito mają tak dobrą opinię wśród wędkarzy
Odpowiedz
Gratulacje dla obu kolegów . Piękne rybki. Bartoswwy napisz ile miał długości, bo po tej miarce to ciężko się zorientować.
Odpowiedz
Trochę słabo zrobione zdjęcie, w tej rozdzielczości nie widać ale miarka wskazuje 52 cm
Odpowiedz
OklaskyOklaskyOklasky pierwsza Bużańska ryba sezonu Muza
Shrap-Draker's
Odpowiedz
Chyba cię zasmucę, bo złowiona na Narwi
Odpowiedz
Nóż w moje serce ale cóż jeśli z Narwi to jakoś to przeboleję w końcu to woda ojca dyrektora Dokuczacz
Shrap-Draker's
Odpowiedz
(12-04-2012, 20:06)bartoswwy napisał(a): Chyba cię zasmucę, bo złowiona na Narwi

OklaskyOklaskyOklaskyOklasky za ryba Okok a za miejsce połowu jeszcze większe Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky HahaHahaHaha
Odpowiedz
Piękny jazior,gratulujeOczko
Odpowiedz
Jazie to często czarne smoluchy.

[Obrazek: 52519269.jpg]

Pozdrawiam

Jakub Podleśny
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.