Shrap-Drakers Fishing Forum
Sprawozdanie SSR Pułtusk za 2011
#21
i tak ma być a jeśli Maniek poczułeś się urażony to sorki nie było to celowe
Odpowiedz
#22
(31-05-2012, 21:51)Bizonik napisał(a): Ale niestety prawo mamy wszędzie jednakowe i to że mieszkamy gdzieś daleko od cywilizacji nie zwalnia nas od znajomości prawa. Także mam nadzieje że Maniek się nie obraził.
Na włościach Mańka pod Stulnem jest tak że jakby się ktoś zaszył przed wojną i siedział do tej pory to by nie wiedział że się wojna skończyła Hura To jest inny świat i co prawda byłem tam raz ale jest BAJKOWO.
Połaziłem nad Bugiem i były miejsca gdzie odnosiło się wrażenie że nie ma tam śladów białego człowieka.
(oprócz "jedenastki" Mańka).

Odpowiedz
#23
(01-06-2012, 07:19)sacha napisał(a):
(31-05-2012, 21:51)Bizonik napisał(a): Ale niestety prawo mamy wszędzie jednakowe i to że mieszkamy gdzieś daleko od cywilizacji nie zwalnia nas od znajomości prawa. Także mam nadzieje że Maniek się nie obraził.
Na włościach Mańka pod Stulnem jest tak że jakby się ktoś zaszył przed wojną i siedział do tej pory to by nie wiedział że się wojna skończyła Hura To jest inny świat i co prawda byłem tam raz ale jest BAJKOWO.
Połaziłem nad Bugiem i były miejsca gdzie odnosiło się wrażenie że nie ma tam śladów białego człowieka.
(oprócz "jedenastki" Mańka).

Potwierdzam słowa sachy Haha
Byłem dwa razy Haha
http://www.youtube.com/user/TheTurkuc
Odpowiedz
#24
(01-06-2012, 07:19)sacha napisał(a): [quote='Bizonik' pid='52808' dateline='1338497502']
... nie ma tam śladów białego człowieka.
(oprócz "jedenastki" Mańka).

Wszyscy szukali Yeti w stanach Glupek a wielką stopę można spotkać nad Bugiem Haha
Odpowiedz
#25
(01-06-2012, 17:06)moczykij napisał(a): Wszyscy szukali Yeti w stanach Glupek a wielką stopę można spotkać nad Bugiem Haha
Yeti żyje (?) w Himalajach a w Stanach żyje (?) Bigfoot czyli Sasquatch. Maniek jest podobnego wzrostu
(o ile pamiętam ma gdzieś tak 6 stóp i 4-5 cali wzrostu) tylko mniej owłosiony.

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  SSR Nowy Dwór Mazowiecki- kilka gorzkich słów... krzysiex 5 13.256 19-09-2012, 16:40
Ostatni post: Killerek


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.