Shrap-Drakers Fishing Forum
Zamienię gumy
#21
Zostawcie człowieka, przeżył traume po stracie ojca, a Wy tak ten, no... Może jego organizm nie syntezuje hormonu wyższych wartości, nie jego wina.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#22
(31-01-2012, 20:54)Salmo_Salar napisał(a): Zostawcie człowieka, przeżył traume po stracie ojca, a Wy tak ten, no... Może jego organizm nie syntezuje hormonu wyższych wartości, nie jego wina.

Pozdrawiam

Salmo

Teraz napisałeś, tylko ja nie załapałem co ma wspólnego trauma, mam zrobić Linekmatch-a świętym na forum z tego powodu.
Dyskusja bezsensowna - bez odbioru Dokuczacz
Odpowiedz
#23
Tongue 
Według mnie nie było by tej dyskusji jak by Krystek zamiast przynęt od razu postawił mu piwo, ( jego ulubione to Lech jak sądzę Usmiech ) A tak chłopak musiał od niego wysępić przynęty i od razu sprzedać aby napić się swego ulubionego trunku, przy okazji narażając się na złośliwe komentarze.Oczko
C&R
Odpowiedz
#24
Witam poraz ostatni juz niebede sie tu wogole udzielal na tym forum jedynie poczytam poogladam cos kupie okazyjnie a poza tym nic Odchodzac chcalbym przeprosic was a szczególnosci Wojtka-b za to ze beszczelnie zrobilem go bandytą i bandziorem ze napisalem ze mnie nastraszal wybaczcie wiec moje zachowanie i oszczerstwo co do jego osoby nieczekam na zadne przyjecie tych przeprosin z pozdrowieniem linekmatch
Odpowiedz
#25
Linekmach nie ma ostatnio dobrej passy na SD.
Ciekawe czy dlatego, że świat jest taki zły i nie rozumie, że on jest przecież jednak takim dobrym człowiekiem, czy może to właśnie on sam prowokuje dziwne sytuacje. Trochę tego się już uzbierało ....Choroba babci (tu zdaje się była próba zrobienia zbiórki środków na leczenie, o ile rzecz jasna sobie dobrze przypominam) ... Wypadek z ciężkimi obrażeniami i nagłe ozdrowienie... Gumy Krystka ...
Hmmmm... Ogarnij się chłopie. No chyba, że to świat winien się ogarnąć ...
Ech ... Sherlock Holmes rzekłby w takiej sytuacji: "Coś mi tu smierdzi drogi Watsonie...".
Ale to moje subiektywne zdanie.
Pozdro Linek.... Chłopie ... Dobani
Odpowiedz
#26
Nie choroba babcie tylko cieżka choroba mojego ojca ktory zmarł 24 pazdzietnika 2011rSmutny
Odpowiedz
#27
Linek ja tam nie mam nic do Ciebie, tylko widzisz, tak się jakoś składa, że ciągle coś się z Tobą przydaża na forum dziwnego ... Co niestety nie wzbudza sympatii i zaufania. To forum to naprawdę grupa fajnych ludzi i życzliwych. Może powinieneś zachować trochę więcej wyczucia w tym co tu robisz? Sam nie wiem co Ci doradzić. Ok, wyłączam się.
Pozdrowienia
Odpowiedz
#28
No faktycznie- trochę kwasUoeee
Odpowiedz
#29
(31-01-2012, 22:24)linekmatch napisał(a): Witam poraz ostatni juz niebede sie tu wogole udzielal na tym forum jedynie poczytam poogladam cos kupie okazyjnie a poza tym nic

Przegiąłbym pewnie pisząc nareszcie Szok Dokuczacz, no dobra nie będę złośliwy i powtórzę to co napisał Morouk "ogarnij się chłopie" i nie odchodź jak dziecko gdy coś się dzieje nie po Twojej myśli. Ochłoń i następnym razem trzykrotnie przemyśl zanim coś napiszesz/zrobisz.
Robisz spławiki, czytam z opinii że są OK (ja nie oceniam, bo się nie znam) i naprawdę szkoda byłoby gdybyś odszedł bo są ludzie na forum którzy z tego mogą skorzystać i wtedy niech Ci idzie na zdrowie.
Pozdrawiam Zawstydzony.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zamienie koro 0 4.291 23-06-2018, 19:13
Ostatni post: koro
  Zamienie Skorpiony i ptasznika zator 0 5.911 09-02-2014, 22:20
Ostatni post: zator
  Zamienię przynęty okoniowe na woblerki kleniowe. manniek66 1 7.469 30-12-2013, 15:14
Ostatni post: tomaszn96
  Zamienię woblery tomek-1990 0 6.384 27-06-2013, 21:28
Ostatni post: tomek-1990
  zamienię Shimano SpeedMastera 240L atb69 1 7.542 11-04-2013, 22:49
Ostatni post: atb69
  [Z]Zamienię feder na bolonkę lub odległościówkę bandzior 2 8.694 09-05-2012, 16:42
Ostatni post: bandzior
  Zamienię rózne paletki :) kojoto 3 9.943 27-01-2012, 11:50
Ostatni post: kojoto
  Zamienię Storka i LD atb69 0 7.307 01-12-2011, 23:13
Ostatni post: atb69
  Zamienię woblery na sprzęt wędkarski nowy279 1 8.560 04-07-2011, 20:34
Ostatni post: nowy279
  Zamienie lub odsprzedam SALMO & DORADO Krystek 9 15.230 09-04-2010, 19:55
Ostatni post: Novis


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.