Shrap-Drakers Fishing Forum
Żyłka na sezon 2009
#1
Jaką wybrać żyłkę w tym roku na klenio-jazie. Trabucco, Stroft, a może jakieś HM-y, Mimikry z Dragona. Jaką wy zakupicie na ten sezon? Czy będzie to sprawdzona firma od wielu lat, czy może jakieś nowości. Bezradny
Odpowiedz
#2
Ja to kupiłem w zeszłym roku jakąś żyłkę od rapy cormorana 1km. więc ją zużyję i zobaczę co to warte jestUsmiech
Odpowiedz
#3
Używam żyłek Colmic i jestem zadowolony.
Odpowiedz
#4
Ja zakupiłem żyłkę Trabucco 0,18,zobacze czy się sprawdzi,nigdy nie używałem tych żyłek.Zawsze używałem Dragona HM.Dałem się namówić,zobacze czy było warto.HM są sprawdzone.Boisie
Odpowiedz
#5
Całkiem spoko są Ultra Violety Mikado cenowo i wartościowo.
Odpowiedz
#6
HM - stawiam na sprawdzony przez siebie produkt
Odpowiedz
#7
W tamtym roku nad Narwią, z Rapą, maselinho i Pawłem Wnukiem robiliśmy testy żyłek na wadze, na różnych węzłąch... Usmiech Więc nic się przed nami nie ukryło Usmiech Generalnie całkiem nieźle wpadł Dragon, o dziwo Mikado... Tanaca tak średnio... Strofta nie testowaliśmy, ale łowiłem na niego w tamtym sezonie to nie był jakiś rewelacyjny... a niby powinien.

Ja chyba kupię Dragona Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#8
Ja przez wiele lat stosowałem Siglona Balzera i Strofta. Później Siglonów się na rynku jakoś rozmnożyło, Stroft dwa razy mnie zawiódł (widocznie kupiłem jakiś zleżały), poza tym Stroft jest tylko w odcinkach 100 metrowych lub przyponowych.
Więc obecnie to przede wszystkim wspomniane tu już Trabucco i sporadycznie HM-y. I w sezonie 2009 tak pewnie zostanie.
Z kolei jako przyponowej, czy to do bata, pikera czy troczka od kilku lat stosuję żyłkę SMART SLR. Moim zdaniem rewelacyjna, tyle że niestety nie spotkałem się z odcinkiem powyżej 50 m, więc do spinningu odpada.
Aha. A przy okazji wątku żyłki. Jak to jest z tym fluorocarbonem? Czy rzeczywiście oprze się zębom szczupaka. Bo tak jakby fluorocarbon pasuje bardzo do drop-shota, któremu w tym roku zamierzam poświęcić trochę czasu. Jakieś doświadczenia ktoś ma?
Odpowiedz
#9
Mi osobiście się nie sprawdziłBeczyBezradny
Odpowiedz
#10
Fluorocarbon kupiłem z ciekawości. I ta ciekawość stawała się większa i większa! W końcu sam przegryzłem. Bez większych oporów.
Co do żyłek miałem strofta - rewelka Usmiech
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Żyłka Na Okonia hubert98 24 22.864 02-04-2013, 19:23
Ostatni post: daniello2010
  Żyłka na spining linekmatch 18 20.206 26-02-2012, 18:31
Ostatni post: Marcin-P
  Żyłka na 2010 rok Salmo_Salar 30 29.204 15-12-2010, 22:37
Ostatni post: Salmo_Salar


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.