Shrap-Drakers Fishing Forum
Nowe Zasady Wędkowania Okreg Mazowiecki
#61
Panowie, nie cieszmy się za bardzo....

Kilka lat temu wybrałem się do siedziby okręgu mazowieckiego - byłem w zarządzie koła i musiałem kupić miarki sędziowskie. Gdy wszedłem do pokoju, jeden z działaczy (nazwijmy go umownie i całkiem przypadkowo Oczko ....np Zbyszek) akurat prowadził rozmowę telefoniczną z rybakiem. Ja stałem obok i czekałem aż skończy. Otóż pan, umownie nazwany Zbyszkiem opierniczał rybaka, że wali ryby prądem...w weekend - " panie Stasiu, nie może pan prądem tłuc w weekend, bo się wędkarze skarżą. W tygodniu proszę bardzo, ale nie w weekendy....".

To, że ktoś odpisuje na maile nie znaczy, że chce zrobić coś dobrego. Uchwałę o wprowadzeniu wymiarów górnych i uznania Świdra za wodę górską - złożone przez moje koło też zarząd okręgu przyjął i co? - i nic z tego nie wyszło.

Oczywiście ewentualna zbieżność imion w tekście powyżej przypadkowa.... Oczywiście...

P.S. a sam pomysł moim zdaniem bardzo dobry i trafiony Oczko
pozdrówki
Odpowiedz
#62
(28-03-2013, 21:15)radekg napisał(a): widzisz Tomku jak zobaczyłę dzisiaj maila i zobaczyłem odpowiedź normarnie byłem w szoku
a jak go przeczytałem to aż mnie zatkało Usmiech
może jest cień szansy na lepsze jutro Mysli
Zazdroszczę. W kwietniu minie 5 lat jak czekam od nich na odpowiedź.

Odpowiedz
#63
(28-03-2013, 21:44)lysy-waz napisał(a): jeden z działaczy (nazwijmy go umownie i całkiem przypadkowo Oczko ....np Zbyszek)
I właśnie z tak przypadkowo załóżmy Zbyszkiem byłem na spotkaniu na Ursynowie. Oj, jak mi się nie podobało ale nie tylko mnie bo pozostałym ponad 30 osobom też, znaczy to co Zbyszek (umownie) opowiadał.
A teraz jak czekam 5 lat na odpowiedź to jakieś 2 lata temu doszedłem do wniosku że po 3 latach oczekiwania odpowiedzi już nie dostanę i j.........ł ich pies Figielek

Odpowiedz
#64
Zacna inicjatywa. Jeśli ma powstać taka petycja to proszę o dopisanie
Artur Komar koło 13 Legionowo
Odpowiedz
#65
Dzisiaj dowiedziałem się, że od 2017 roku na wodach OM PZW będzie obowiązywał całkowity zakaz trollingu, a ponadto od stycznia do końca kwietnia zakaz połowu ze środków pływających. Coś się dzieje Usmiech
Odpowiedz
#66
A to mnie zaskoczyłeś Piotrek, aż coś mi się nie chce wierzyć.... skąd takie informacje?
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#67
Podobno już wszystko klepnięte. Ja wyczytałem na stronie PZW Wola.
Odpowiedz
#68
Na stronie OM nic nie ma... co do trollingu jestem za jak najbardziej, ale jak niby płotki na wiosnę łowić? Wiem ze z brzegu można, ale... wolalbym zakaz spinngowania już. Ale jaze i klenie? Moim zdaniem potrzeba większej ilości PSR i mentalności ludzi - to najważniejsze. Bo to wszystko jest przez to "aby do wora". Jak ja nie ukradnę to ktoś inny ukradnie - takie myślenie spotykam często. Albo świeże miesko zdrowe.... Mam nadzieje, że nasze pokolenie już jest inne i w końcu po woli będzie lepiej.
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#69
Ja się z tego faktu bardzo cieszę, szczególnie z zakazu wędkowania do końca kwietnia. Jak wyjdzie z trolem w praktyce to się dopiero okaże.
Odpowiedz
#70
Faktycznie... na 99% od stycznia takie zmiany wchodzą w życie. Tylko się cieszyć Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe zasady wędkowania w OM 2017 bysior 4 8.308 12-11-2016, 01:47
Ostatni post: bysior
  Powiększony Okręg Mazowiecki michaln 3 9.022 05-10-2013, 20:40
Ostatni post: sacha
  Nowy okręg ochronny Bizonik 52 51.196 07-11-2012, 22:42
Ostatni post: Marcin
  stanice PZW okręg mazowiecki Artur Z. 11 19.413 20-03-2012, 06:53
Ostatni post: hairy


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.