Shrap-Drakers Fishing Forum
Życzenia Noworoczne 2012
#1
Z okazji Nowego Roku 2012 chciałem wam drodzy Drakersi złożyć życzenia wszystkiego najlepszego,przede wszystkim zdrowia aby was nie opuszczało,spełnienia wszystkich planów tych małych i tych dużych,samych sukcesów na drodze zawodowej jak i rodzinnej oraz samych rekordów wędkarskich.KwiatekKwiatekKwiatek
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#2
Ja już swoje życzenia zamieściłem w poezji,
ale, ponieważ życzeń nigdy za wiele to i ja
przyłączam się do tych życzeń w całej
rozciągłości. Dosiego Roku Drakersi.KwiatekMuzaHura

waldi-54Papa2
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
Odpowiedz
#3
I ja życzę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Niech ten stary będzie służył do wyciągania wniosków a nowy będzie lepszy. No i taaaaaaaaaaaaakich rybsk Wam życzę i dużo zdrowia! Usmiech
Najlepszego! Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#4
A ja wam życzę spokoju ducha i wszelkich łask boskich ,dla was i waszych najbliższych ,i oby nowy był bardziej owocny i bogaty ,i oby was spotykały tylko dobreKwiatekKwiatekKwiatek rzeczy i dobrzy ludzie kroczyli waszymi ścieżkami.Papa
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#5
Życzę Wam wszystkim spełnienia planów w roku 2012 !
Odpowiedz
#6
Spełnienia Waszych planów Dobrzy Ludzie Hura
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#7
A ja życzę Drakersom wesołego, kolorowego i zwariowanego Roku 2012Hura

[youtube]4JipHEz53sU&ob=av2e[/youtube]
Odpowiedz
#8
Szanowne Panie i Szanowni Panowie z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2012r. życzę WAM i WASZYM bliskim wszystkiego najlepszego, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, samych radosnych i szczęśliwych dni, spełnienia marzeń oraz zdrowia, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy Ostr

a w dniu dzisiejszym zyczę WAM wspaniałej, szampańskiej zabawy do białego rana Muza

zdrowia, szczęścia i nowrocznej słodyczy Radek z rodziną WAM wszystkim życzy Kwiatek
Odpowiedz
#9
Ja też życzę Wam zdrówka, zdrówka i jeszcze raz pieniędzy Kwadr a wędkarsko poprostu spełnienia "rybowych" planów i samych rekordowych okazów !!! KwiatekMuzaKwadrKwadrKwadrKwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#10
Ja również życzę Wam w szczególności zdrowia, zadowolenia z życia i spełnienia marzeń tych codziennych oraz tych najbardziej wyczekiwanych a w dalszej kolejności dużo kasy i czasu na wędkowanie - i nie zapominać mi o rodzinie!! czego sobie i Wam życzę.Oczko
Przemo
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wigilia 2012 bysior 19 23.568 26-04-2020, 07:36
Ostatni post: bysior
  Zagłosuj na Shrapa - II ETAP! KONKURS POLSKI INTERNET 2012 bysior 10 15.077 03-12-2012, 18:20
Ostatni post: bysior
  Grzyby 2012 turkućpodjadek 62 59.772 04-11-2012, 19:14
Ostatni post: radekg
  [split] Wieści znad Narwi 2012 moczykij 31 31.627 11-06-2012, 21:09
Ostatni post: maniek72
  Miejscówki (w powiązaniu z tematem Opłaty 2012) sacha 5 8.919 29-12-2011, 21:40
Ostatni post: anguiler
  PLANY 2012 Mariano 46 38.966 29-12-2011, 12:08
Ostatni post: Blanek
  Życzenia Świąteczne Wozik77 11 13.612 04-04-2010, 10:30
Ostatni post: biosteron
  Życzenia Świąteczne biosteron 18 17.834 01-01-2009, 00:16
Ostatni post: tymon


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.