Shrap-Drakers Fishing Forum
HaNd MaDe by linekmatch
#1
Witam drakersów w tym poście będę przedstawiał wam moje nowe domowe wyroby do metody spławikowej.Pierwsze foto przedstawia spławik podlodowy lecz moze równierz być stosowany do bata lub tyczki,drugie foto przedstawia uniwersaln spławik do polowu plotki leszcza karasia linka na płytkich łowiskach,trzecia fotografia to profesjonalne spławiki do połowu ostrozżnych dużych leszczy i linów tzn do brań wystawianych a ostatni spławik to spławik typu stick bardzo dobry i czuły o naturalnej kolorystyce trzciny zastosowanie połow przy trzcinowiskach lub przy roślinności kolejne fotki przedstawiaja inne modele spławikow o róznych zastosowaniach.
Odpowiedz
#2
Ciekawe te spławiki , ładnie i estetycznie wykonane .
{"Kiedyś bardzo dawno temu jak łowiłem jeszcze na spławik bawiłem się w robienie spławików z różnych materiałów "}.

Twoje linekmatch są piękne , podziwiam ciebie bo wiem że przy takich spławikach potrzeba duuużo cierpliwości .

Okok Okok Okok Oklasky Oklasky Oklasky
Odpowiedz
#3
Wspomnę że fotki niepokazuja tych pieknych jaskrawych kolorów spławikówUsmiech jutro wstawię foto nowych bardzo czułych spławików na wiosenne płocieUsmiech
Odpowiedz
#4
A po ile te cuda na te płocie wiosenne... bo wiosna prawie za rogiem, trzeba sprzęt zbierać Oczko
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#5
są to wagllerki typu stick z cieniutką antenka do sygnalizacji delikatnych brań cena za szt to 3zł jutro dam fotkeUsmiech[/align]
Odpowiedz
#6
Mam małe pojęcie o łowieniu na spławik-no dobra żadneBezradny
Próby czynię ze 2x w roku ale jak sobie patrzę na takie spławiki to chyba mnie nachodzi na zwiększenie częstotliwości do przynajmniej 4x.
Mam nadzieję że do normalnego spławikowania (bo nie bardzo wiem co do waggler) też robisz?
Odpowiedz
#7
oczywisice ze tak robię rózne splawiczki wagller jest to splawik o długości powyzej 25cm do metody odleglosciowejUsmiech do łowienia na dalekie dystanseUsmiech a jakie cie spławiki interesuja????
Odpowiedz
#8
Dla mnie waggler to spławik prostej konstrukcji z dolnym "mocowaniem" linki, taka konstrukcja bankowo ułatwia rzuty.

Nie ukrywam, że spławiki świetnie wykonane lecz mam ich pewien garnitur i tyle mi wystarcza. Zagłębiając się w tematykę nad wodą łatwo zauważyć, że ze spławikami podobnie jak z wobkami - warto mieć każdy rodzaj, wszystkiego się nie przewidzi.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#9
Dokładnie masz racje wieć wykonuje kazdego rodzaju spławiki na spokojna wode nasfalowana czyli z dluższa cienka antenka przez które przenika fala zwiazku z tym spławik nam niespływa oraz zostaje w tym samym miejscu co zarzuciliśmy zestawUsmiech
Odpowiedz
#10
piekne spławiczkiUsmiech

już niebawem będę je miał u siebie bo już są gdzieś miedzy moim a Łukasza domkiem Usmiech

podzielę się wrażeniami jak je rozpakujęUsmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.